Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek is sokkal szigorúb...

Szerintetek is sokkal szigorúbb törvények és büntetések kellenének az autósoknak?

Figyelt kérdés
2018. szept. 8. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem inkább a bűnözőknek. Én senkit sem büntetnék azért mert autója van.
2018. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Valójában az autó birtoklása nem minősül bűncselekménynek. De ha ragaszkodsz hozzá, mondjuk létesíthetnénk autós koncentrációs táborokat, mint régen volt a Gulág. Oda elvinnénk ket egy kis málenkíj robotra.
2018. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak akkor, ha "fekete" (lopott, csalt stb.) pénzből vette.
2018. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hármaska ne legyél már ilyen libsi! Büntetni akkor is lehet ha becsületesen dolgozott érte. Volt idő, mikor bárki vagyonát államosítani is lehetett.
2018. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó, én támogatom. A személygépkocsi birtoklásának büntetési tétele legyen életfogytiglan, a tehergépkocsié pedig halálbüntetés.
2018. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Az oktatáson kellene talán inkább javítani.


Már általános iskolában tanítani a KRESZ-t, bringásoknak kötelező KRESZ-vizsga pár tízezerért, gépjárművezető-oktatókat szűrni, bár így is kevés van...

Akár szigorúbb orvosi alkalmassági a sofőröknek illetve párévente valamifékr újravizsga.


Vessetek meg, de én a lesből sebességmérést se feltétlen vetem meg, bár én is néha jó gyorsan megyek.

De talán ezért is...

Tudjuk, hol a VÉDA, tudjuk, merre traffiznak, egyébként meg száguldunk... És ez nem feltétlen jó.


Egyébként meg 70-es táblás út mellett lakom, ahol ugye 88-tól bűntetnek (+15+3 km/h).

A 70 lakosként nem zavar, de ez a 70 sajnos száguldást jelent. :/

2018. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Lehetnek szigorúbb, kegyetelenebb büntetések, de akkor a valódi bűnösöket is ugyanennyire fingassák meg! Mert az, hogy egy gyorshajtás nagyobb bűncselekmény, mint egy betöréses lopás vagy rablás, az nonszensz.

Only in Abszurdisztán!!!

2018. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó, de ne kizárólag a sebesség mérésében mutatkozzon ez meg. Álszent a társadalom és hazug a statisztika. Autópályán történik a legkevesebb baleset, mégis, jó kocsikkal kell 130 - cal egerészni. Mindenki többel megy, menne, ha lehetne. A 130 teljesen elavult.


Inkább más, sokkal kényesebb kihágásokst kéne ellenőrizni. Követési távolságot, jobbra tartást stb.


Egy mai kocsival 160 - 170 simán kezelhető.

2018. szept. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az volna a legjobb ha egyformán súlyosbítanák a közlekedési kihágást és a köztörvényes bűncselekményeket

Ez ami manapság van, úgy szar ahogy kitalálták

Kirabolsz valakit, megúszod ejnyebejnyével, ha meg nincs rajtad láthatósági mellény éjszaka, helyből 50 ezres bírság

Az össztársadalmi megítélése a rablóknak tehát JOBB mint aki nem hord láthatósági mellényt :DDDDDDD

Vicc az egész...rossz vicc

2019. aug. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a vagyon elleni es eletellenes buncselekmenyeknek kellene sulyosabb buntetesi teteleket adni

most komolyan mar, mi a nagyobb fajsulyu buncselekmeny? ha 80-nal mesz 50 helyett, vagy ha megolsz egy embert?

mik ezek a relaciok???

ha meg a rablogyilkosoknak csak jogaik vannak, akkor a gyorshajtokat se lehessen buntetni!

igazsagszolgatatas...moar like GAZSAGszolgaltatas, amirite?

lehet engem is lepontozni a hugyagyu kreteneknek, szeretem latni ha igazam van, beismerni ugyse fogjak meg sajat maguknak se, mert az ugye derogal

2021. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!