Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségen, hogyhogy...

A rendőrségen, hogyhogy vannak ilyen nagyon fiatal nyomozók?

Figyelt kérdés

Bűnügyi szakterületen láttam már,több fiatalt is a városi kapitányságon,volt olyan aki 20-nál nem volt idősebb szerintem.


Nem úgy van,hogy aki a rendőrségi szakgimnáziumot elvégzi ,járòr lesz és évek múlva lehet nyomozó de akkor járni kell a NKE-RTK kar-ra?


Hogy vannak ilyen fiatalon nyomozók?



2018. szept. 8. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, praktikus okokból kellenek a fiatalos kinézetűek is. Aki 20 évesnek néz ki, simán lehet a valóságban harminchoz közel. De például feltűnés nélkül el tud vegyülni a tinik között a diszkóban, ami felnőtt férfi kinézettel nehéz lenne.
2018. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha rendőrtisztit végez,akkor egyből tiszt lesz. Nem fog járőr lenni.simán lehet tiszt 23 évesen .
2018. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36 évesen 20-nak néznek! Nagy is mindenki arca amíg tudatlanok :-) Aztán meg jön a bocsánat, nem gondoltam, elnézést....
2018. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!