Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőr ezzel szerintetek a...

A rendőr ezzel szerintetek a rendőrségi testületet kicsinyítette le előttem?

Figyelt kérdés

Utaztam vonattal és beszélgettem egy 40 körüli férfival aki mondta,hogy megy szolgálatba,készenléti rendőr.


Sok mindent beszéltünk,hogy nagy a vagyonelleni bcs-k száma,mondta h ő nem panaszkodik a fizura,azt is beszélte,hogy tavaly őszzel loptak tőle is az udvarról ellopták a kerékpárját. Festés,felujítás volt náluk,fáradt volt nagy volt a lom,a kapu nem volt kulcsra zárva csak becsukva és arra ment ki,hogy a biciklije eltűnt.


Mondtam,akkor jó helyen dolgozik,mert nyomban a munkahelyén feljelentést is tett.


Erre azt felelte,hogy á,dehogy semmi értelme,nem foglalkozott a feljelentéssel,mert ő már csak tudja,hogy úgysem lesz meg a tettes sem ,a bicikli sem,semmi értelme feljelentést tenni. Gyanakszik valakikre de úgysem tudja bizonyítani.


Én mondtam,hogy sajnálom,közben pedig gondoltam,hogy ezzel azt árulta el,hogy semmi értelme feljelentést tenni,szóval azt árulta el vele,hogy a rendőrség nem tud tenni semmit,tehetetlen és így mással is megtudatta.


Ezzel szerintetek a rendőrséget ahol dolgozik azt kicsinyítette,alázta le más előtt,konkrétan előttem?



2018. szept. 9. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem,csak egy bringát nemigen lehet megtalálni,mivel rögtön szétkapják,átfestik, elviszik messzire.
2018. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lakásomat rabolták ki fényes nappal amíg dolgoztam mégsem lett meg a tettes.A nyomozó közölte is velem,hogy ne reménykedjek,mert ujjlenyomatot csak steril frissen tisztított dolgokról tudnak levenni,kamerám nem volt,szemtanú sem,majd ellenőrzik a környező zacikban az eltűnt értékeimet,ezen kívül meg a papírmunkán a világon semmi nem történt..Fiamat a buszon rabolták ki,3 évig mászkáltunk a rendőrségre,mire eljutottunk a bíróságra már a részletekre sem emlékezett.Nézd meg a statisztikákat hány bűncselekményt tudnak felderíteni az elkövetettekből,majd pont egy bicajért fogják összetörni magukat..
2018. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak kijelentette a nyilvánvaló tényt, hogy a rendőrök sem varázslók. Mire megtörténne a feljelentés, a bicikli már rég darabokban lesz valahol, csodát tenni meg ők sem tudnak.
2018. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!