Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van a buszon az ellenornek...

Van a buszon az ellenornek joga lezaratni az ajtokat es korlatozni a szabadsagat barkinek is?

Figyelt kérdés
Kaptak ilyen jogkort vagy csak gyakoroljak anelkul, hogy lehetne? :)

#ellenőr #szabadság #személyes #jogkor #korlatozsa
2018. szept. 28. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Vegyél jegyet.
2018. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Gondolom az a menete a dolognak ilyenkor hogy ha nem vagy hajlandó együttműködni az ellenőrrel akkor rendőri segítséget kérnek. Ilyenkor természetesen joguk van feltartani a rendőr kiérkezéséig. A többi utasnak ez szívás, ez van.


Amúgy kérdező abban az esetben ha te a bliccelő vagy és nem egy utas aki szívott egy bliccelő miatt, akkor klasszikus proli vagy aki bliccelt, lebukott, nem működött együtt a kallerral, és még ő van felháborodva.

2018. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jaj de tipikus, hogy nem lehet anelkul megkerdezni vmit, hogy ne lennek kivulalloja a cselekmenynek.


Csak ugy feltettem egy kerdest, ami erdekel, ennyi.

2018. szept. 28. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Van joga ahhoz bárkinek, hogy meglopja a közlekedési társaságot és vele a többi utast, és jegy nélkül utazzon?

Először a te kötelességedet teljesítsd! Ha az meg van akkor lehet azon gondolkodni, hogy a másiknak mihez van joga és mihez nincs.

2018. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Én pl. nem mindig tudom megvenni a jegyet,mert nem tehetem meg anyagilag...de ahhoz sincs joga,hogy felemelje a hangját amikor kérdőre akar vonni,pedig azt is nagyon szeretik a figyelem miatt...ahhoz meg pláne,hogy a szabadságjogokat megsértse,mert az az első a törvény meg sajnos lecsúszott a második helyre...
2018. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha nincs pénzed jegyre, gyalogolj. A kenyeret se adják oda a boltban mert nincs pénzed. Ostoba proli észjárás ez, még te vagy felháborodva mikor nem teljesíted a kötelességed?
2018. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg van joga. Múltkor a vonatot állították meg a pályán még az állomás előtt, mert egy kisebbségi társaságnak nem volt jegye. Addig állt ott a vonat, míg meg nem érkezett a rendőrség, és akkor a vonat begurult az állomásra, és az egész bagázst elvitték...
2018. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
24%
Ha az ellenőr nem egy balfa**sz
2018. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!