Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit kezdjek egy manipuláló...

Mit kezdjek egy manipuláló emberrel?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek aki engem zaklat már hónapok óta. Letiltottam mindenhonnan viszont mindent tud rólam. Úgy manipulál engem hogy a barátaimat szinte kezdem elveszíteni. Vannak bizonyítékaim,de semmit sem ér. A barátaimat is manipulálja. Kezdek félni. A fenyegetéseit abba hagyta viszont telefonon egyfolytában hivogat. Ismeretlen számokról,de muszáj felvennem mivel bárhol hívhatnak. Hogyan állítsam le?
2018. okt. 23. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Vágd pofán ha nem bírod vágasd pofán ha ez sem megy akkor feljelentés ha bizonyítani tudod hogy zaklat
2018. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ne foglalkozz vele. Előbb utóbb megunja. Tiltsd le a számát.

A barátaid is nézzék levegőnek, mint ha nem is létezne . Nem kell róla tudomást venni.

Nekem is voltak zaklatoim, csak nekem a közösségi oldalaimat is feltúrták(Ip cím alapján Kistarcsáról) Vas megyei vagyok...

Hogy miért ? Fogalmam nincs , de volt időszak mikor kitenni nem mertem a házból, nem tudom azóta sem ki lehetett az.


Védd le az oldalakat is, kétlépcsős azonositással.


Mi az hogy mi fent tud rólad ? Egy volt baratrol van szó? Vagy ezt hogy érted ?

2018. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt barát. Viszont minden lépésemet tudja amióta letiltottam. Tudja hol vagyok,mit csinálok,pedig nem is beszélgetek vele se élőben,se interneten. A barátaimmal tartja a kapcsolatot. Stb
2018. okt. 23. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Amelyik barátodat elveszíted egy alaptalan(?) vádaskodás, vagy pletyka miatt, azokért nem is kár, mert azok nem igazi barátaid.
2018. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 Azokkal a barátaiddal akikkel tartja a kapcsolatot hírzárlatot csinálj. Csak az ostoba, számodra semmit mondó dolgokat mond, ha muszáj velük kapcsolatba maradnod.


A gépedet gyaluld, újra telepíteni, érdemes, új telót, és számot kérned, és végig nézetni a lakásod, mert még poloska is lehet. Manapság fillérekért be lehet szerezni a net-en.

2018. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5+ Ja és zárcsere, mert az ilyen tipusú egyedek másolják a másik ember kulcsát, és érdekes dolgokat tesznek, amikor a másik ember nincs otthon a holmijával.


Ismerek ilyen gerinctelen némbert. Válás után is simán bejárkált a volt lakásba. Aztán valaki szólt a fazonnak és zárat kellett cserélni. Nálunk is zárat is kellett cserélni meg még más dolgokat is.

2018. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Úgy manipulál engem hogy a barátaimat szinte kezdem elveszíteni. Vannak bizonyítékaim,de semmit sem ér. "

Hogyan tud téged manipulálni ha nem is beszélsz vele?

A barátaiddal pedig legyél őszinte. Csak annyit mondj el, hogy ez az illető zaklat téged és őket használja ki, hogy rólad információkat szerezzen, ezért se ők ne mondjanak neki rólad semmit, se azt ne vegyék komolyan, amit rólad állít.

Ha ezután is tudni fog róla, hogy mit csinálsz, merre jársz, akkor csináld azt amit #5 javasolt és ne is adj ki magadról semmit ezeknek a "barátoknak".

Mindig elfelejtitek, hogy a telefon követhető szimpla app segítségével, hogy a facebook-ra ha felteszel valamit azt más is láthatja és ha másokkal együtt vagy akik ugyan ezt saját magukról teszik ki képekkel vagy mint hogy együtt mentek ide vagy oda, máris követhetőek vagytok.

Semmi mással nem tudod leállítani, mint hogy te nem foglalkozol vele - ebbe beletartozik az is, hogy ne idegesítsd magad rajta - és megpróbálod elérni, hogy a barátaid se tegyék. Ha valamelyik azzal érvel, hogy attól mert ti összevesztetek, neki még nem kell rosszban lennie vele - ebben igaza lesz. Azonban ilyen helyzetben választania kell. Vagy marad a barátod és akkor a másiknak nem mond rólad semmit és nem is hallgatja meg ha rólad beszél, vagy nem lesz a barátod. Nem kell a zaklatóddal haragba kerülnie vagy megszakítania a kapcsolatát, csak téged hagyjon ki belőle. Ha erre nem képes akkor nem is a barátod.

2018. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak teljesen hagyd figyelmen kívül, a hívásait meg mihelyt meghallod a hangját kinyomatod.

Zsarol? Voltak Btk.-ba ütköző cselekedeteitek, vagy csak olyan, amire azt mondják finoman, hogy "szoros érzelmi kapcsolatot"?

2018. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!