Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megloptak, mit javasoltok?

Megloptak, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Tegnap este házibuli volt nálam. 7-en voltunk engem is beleértve és 6 haverom. Mindegyiket ismerem régről. Az este folyamán semmi rendkívüli nem történt, ittunk, zene, tánc, hülyülés... Igazából mindenki fel-alá járkált, eszembe se jutott volna hogy valaki belemászik a pénztárcámba. Reggel korán 5 körül a 6 emberből 4-en távoztak és ketten maradtak segíteni eltakarítani a romokat. Ekkor vettem/vettük észre hogy mindenkinek hiányzik pénze/cigije. Tőlem 10 ezer Ft, a másik két haveromtól 8,illetve 7 ezer. Kisvártatva a már eltávozott emberekből is mindenki jelentett eltűnéseket, összesen 37 ezer Ft hiányzott mindenki pénzével együtt.



Ez az alapsztori, a lényeg most következik. Szóval az egész társaságból én személy szerint 1 emberre gyanakszom erősen. Ő egyike volt a korán távozóknak, de a gyanúm nem alaptalan. Valahogy az ő észjárása, rafináltsága, illetőleg az, hogy mindig voltak kétes dolgai egyértelműen rá utal. No meg az, hogy egyáltalán nem volt annyira ittas, simán kifigyelhette hogy mikor nem figyelünk és akkor nekilátott. Nagyon kétségbe vagyok esve, reggel azzal fenyegettem mindenkit hogy feljelentem őket, de természetesen nem tettem meg, szerintem nem tulajdonítanának nagy dolgot neki, pláne hogy mindenkinek ott van az ujjlenyomata kb. mindenhol. Meg hát 37 ezer Ft + 3 doboz cigaretta kb. 40 000 mondjuk. De ezt a "havert" figyelni kell, mert biztos vagyok benne hogy a 6 ember közül valaki tette. Azóta több sztorival is előálltak (egymást is próbálták bemártani) de ezeket inkább hanyagoltam. A gyanúsított is elég érdekes sztorikkal jött, hogy például szerinte külsős csinálta. Ja mondom, a puszta közepén, biztos éjjel csak azért bejön valaki a full zajos házba amibe 7 ember van, hogy lopjon...



Tehát úgy érzem, hogy 1 ember jöhet szóba. 3-an is gyanakszunk rá. Próbáltam vallatni mindenkit messengeren de reménytelen. Persze az is érdekes hogy valaki elvicceli a dolgot.



Szerintetek mit lenne érdemes csinálni? Több buli nálam már nem lesz, az biztos. Fontos lenne.


2018. nov. 12. 14:56
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
85%

"Szerintetek mit lenne érdemes csinálni?"


Levonni a tanulságot.

2018. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 1-es írta és igényesebben megválogatni a baráti kört.

"Valahogy az ő észjárása, rafináltsága, illetőleg az, hogy mindig voltak kétes dolgai egyértelműen rá utal."

Ez az alak például mit kereshetett ott?

"több sztorival is előálltak (egymást is próbálták bemártani)"

...és ezek?

2018. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Beengedsz az otthonodba olyan embereket akikben te sem bízol... Hát ja, csak buli legyen, mindegy kivel.


Megérdemled.

2018. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem add vissza amit elloptál.
2018. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, látom gondjaid vannak a szöveg értelmezéssel
2018. nov. 12. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
A történet alapján csak az első lenne gyanús nekem (korábban ment haza, nem volt ittas, ráadásul őt érzed dörzsöltnek). Ahhoz már túl jó szinésznek kéne lenni, hogy bepiálást másik megjátssza, azokkal az emberekkel együtt menjen haza, akiket meglopott, vagy utolsók közt maradjon.
2018. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Piásan még jobban kiszúrom, 10 centire belemászva a másik képébe, hogy ki az aki ludas.
2018. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a kérdező a leggyanúsabb, még itt is másokat gyanúsítgat. Szerintem az egész kérdés arra megy ki, hogy ezzel is másra terelje a gyanút.
2018. nov. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!