Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki füvet szív és kiderül az...

Aki füvet szív és kiderül az börtönbe is csukhatják?

Figyelt kérdés
Ha pl.én kapok valakitől ingyen és elszívom és kiderül.
2018. nov. 27. 20:45
1 2
 1/16 anonim válasza:
81%
Dehogy derül ki szívd el tesó nyugodtan
2018. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy csukják börtönbe, max elterelés lesz.
2018. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

*Aki fűnek nevezett vackot szív és kiderül az börtönbe is csukhatják?


Így helyes a kérdés. Valamiről kérdezni akarsz akkor előtte járj utána.

2018. nov. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ennyi hulladék embert.. mindenki füvezik már ebben a tetű országban, mi a fassz??
2018. dec. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4: Igen, ezt tartja mindenki menőnek, milyen király, stb. De ezeknek mindegy, hogy mit szívnak, csak azt mondják, hogy fű. Környékemen például kaptak el egy dealert, aki még szárított tehén sz*rt is rakott a cigibe, mégis úgy vették tőle, mintha nem lenne holnap. Nem, nem a csóró réteg vette tőle mielőtt valaki így próbálná beállítani.
2018. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4-es meg 5-ös konzervatív verebek vagytok... Aki vágja, hogy mi az a fű annak nem adnak el tehénszaros cuccot. Amúgy meg ha valaki iszik, az az igazi mi? Vagy ha nyugtatót szed, csak mert felírta az orvos, nem? Amúgy meg egy olyan növényről beszélünk, amit már az alkohol előtt is használtak. Pozitív hatásai vannak, ami nem öl meg, az alkohollal, és a gyógyszerekkel ellentétben.
2018. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

,,Aki vágja, hogy mi az a fű annak nem adnak el tehénszaros cuccot"

Igen, aki vágja. Itthon viszont senki nem vágja meg nincs is igény rá, ezért tudnak tehénszaros ,,füves cigit" eladni, mert ilyenekre van igény. Nem kell a mese, hogy nem így van, nem így lenne, akkor nem ilyeneket foglalnának le folyamatosan a rendőrök.


,,Pozitív hatásai vannak, ami nem öl meg, az alkohollal, és a gyógyszerekkel ellentétben."

Kitörölheted a pozitív hatásokkal a farosszériádat, ha közben olyan vegyszereket szívsz be, amik megölnek. Olyan mennyiségben hígitják a vegyszereket és locsolják rá arra a tőkre, amiket hektárnyi földekre írnak elő. Azt meg felejtsd el, hogy nem kerülnek bele a vegyszerek a füves cigidbe, a növény beszívja, te rágyújtasz, elégeted a felszívódott vegyszereket, aztán szépen belélegzed, majd pár év után csodálkozol mitől ment szét a tüdőd.

2018. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség amit írtál, nem mindenki úgy áll a dolgokhoz, hogy mindegy az csak lehessen szívni... Ebben viszont igazad van, hogy itthon vegyszerekkel fújják, de én a tisztáról beszéltem. De még így is egészségesebb mint a gyógyszereid, meg a piád a farzsebedbe.
2018. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

,,Ez hülyeség amit írtál, nem mindenki úgy áll a dolgokhoz, hogy mindegy az csak lehessen szívni."

De, így állnak hozzá, mert az a lényeg az országunkban csak, hogy be lehessen kábulni tőle, a lehető legjobban. Akik nem trükköztek termesztők és dealerek már rég lehúzták a rolót. Biofűre is nem az aljaréteg ment át anno, hanem a pénzes réteg csapott le rá egyből.


,,hogy itthon vegyszerekkel fújják, de én a tisztáról beszéltem"

Itthon nem kapsz tisztát. A tiszta termelés milliókba kerülne, nézz utána kalifornai orvosi marihuana termelésnek, nem éppen olcsó dolog.


,,De még így is egészségesebb mint a gyógyszereid, meg a piád a farzsebedbe."

Hát pont, hogy nem a vegyszerek miatt. Leírom megint: itthon nem kapsz olyan fűvet, ami nem vegyszerrel kezelt.

2018. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mégsem hallottam még olyat, olyantól aki 20-30 éve csinálja, hogy kialakult volna valami betegsége emiatt, ellentétben a gyógyszerekkel, meg az alkohollal, amik megölnek.
2018. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!