Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyen múlttal van esélyem...

Ilyen múlttal van esélyem bekerülni a készenléti rendőrséghez? Kérem olyan írjon aki ÉRT is hozzá .

Figyelt kérdés

A gyerekkorom miatt képes vagyok nagyon magamba fordulni, de ezen dolgozom jelenleg, nyugtatóteát- citromfű teát iszom . Ez segít. Egyre többet sportolok, futás,kondíciófejlesztés...és ha kell, elkezdek küzdősportolni is. Sajnos szemüveges vagyok de úgy tudom, 3-as dioptriáig nem gond, kiváltható kontaktlencsével. Nekem 3-asig nem megy el a szemem. Ami viszont probléma lehet ( talán ) hogy lúdtalpam van... De erre is van talpbetét. Valamint 15 évesen volt egy öngyilkossági kísérletem. És ahogy olvastam a határvadász képzést, ez sajnos kizáró ok. De olvasok olyanokat is, hogy nem feltétlenül minden esetben, ha... És itt vannak érvek felsorolva olyanoktól akiknek szintén nem volt felhőtlen kamaszkoruk és mégis ott vannak a határon ahonnan utána ha teljesítenek akkor átkerülhetnek a határtól más feladatokhoz is. Mindezek tudatában érdemes egyáltalán felmérni , hogy van-e esélyem a jelentkezésre, vagy hagyjam az egészet ? Úgy gondolom, talán az a fegyelem ami az ilyen szerveknél van, talán nagyon jó , sőt kitűnő hatással lenne a személyiségemre.


25/f


2018. dec. 14. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelentkezz renėszetire. Ha sikerül az orvosi,a fizikai az elmėleti akkor van esėlyed. Tutira ott fogják megmondani hogy az öngyid miatt lehetsz e...
2018. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom!

De sok szerencsét és sikeres felvételit kívánok!:)

2018. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, de aki mondjuk biztosra is tudja ? Jó lenne valami közelebbi támpont... :D
2018. dec. 14. 16:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ottani orvos, meg pszichológus tudja tutira megmondani!
2018. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Öngyi kísérlettel kizárt hogy fegyvert adnak a kezedbe. A pszicho pedig ki fogja szűrni.
2018. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az alkalmassági kérdőíven van olyan kérdés, hogy "Volt-e öngyilkossági kísérlete (mikor, hogyan):" (alkalmassági rendelet 3. melléklete, [link] Az igen válasz kötelezően alkalmatlan.

/Ideg-elme betegségek (030-053, 037.1 1 személyiségzavar minden fajtája: AN. Itt minősítendők a BNO-ban szereplő személyiségzavarok, illetve az „Auto-heteroagresszivitás”, melyek nem agyi károsodáshoz járulnak (paranoid, schizoid, disszociális, érzelmileg labilis, hystrionikus, anancastikus, szorongó, dependens) és az éretlen személyiség. Az „Auto-heteroagresszivitás” -hoz sorolandók az öncsonkítás, önsértés és az öngyilkossági kísérlet esetei. Szükséges vizsgálatok: pszichiátriai kivizsgálás (osztályos, ambuláns)./



TAJ beteg életutadat tudod ellenőrizni:

[link]

Ha még nincs ügyfélkapud, menj be okmányirodába. Ha itt nyoma van ezzel kapcsolatos kezelésednek, akkor nem tudod eltitkolni, mert ezt ellenőrzik. Így derül ki az is, ha egy rendőr hétvégén túl jól mulatva detoxba került...:)


Ugyanitt rendeletben megtalálod, hogy enyhe lúdtalp egyéni elbírálással alkalmas, 061-nél van a dioptria, ezen nem igazodok ki..

2018. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem emiatt nem kell aggódnod, már szinte bárkit felvesznek készenléti rendőrséghez. A lényeg hogy végrehajtsad a parancsot, ha képes vagy egy fiatal nő arcába könnygázt fújni majd földre vinni és elvonszolni akkor ott a helyed.
2018. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!