Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Társasházban lakok és néhány...

Társasházban lakok és néhány hete valaki azzal szórakozik, hogy a már nem ott lakók leveleit, meg egyéb hirdetéses szórólapot, amit a láda tetején hagy a postás, berakja délutánra az én ládámba. Ezzel mennyire foglalkozik a rendőrség?

Figyelt kérdés
Kizárólag az enyémbe rakja, pedig vannak tulajdonos nélküli ládák. Nyilván ez kimeríti a zaklatás fogalmát. Tudtommal nincs haragosom, csendes vagyok, nincs pici gyerek, nem szervezek bulikat. Rendőrség mennyire foglalkozik az ilyen zaklatással? Higy tudom bizonyítani, hogy nem én pakolom tele szeméttel a ládát?

2017. jún. 4. 12:16
 1/3 anonim válasza:
Elrejtesz egy mobilt a postaladadba bekapcsolt kameraval es felveheted az illetot (az en postaladamon van lyuk).
2017. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De ezzel semennyire. Ezt a kozos kepviselovel kell megbeszelni. En amugy kideritenem ki az es jol pofan basznam.
2017. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha zaklatás akkor menj a rendőrségre és intézd az ügyet! Az ilyenekkel kiemelten foglalkoznak.
2023. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!