Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki 24/72 időrendszerben...

Aki 24/72 időrendszerben dolgozik, azoknak hogyan számítódik a szabadság?

Figyelt kérdés
Alap szabadság hivataliban ugye 25 óra lenne. 1 nap szabadság pedig 8 órának felel meg. A fenti időrendszerben hány nap/óra szabadság jár és azt hogyan adják ki?
2019. jan. 7. 10:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam, 25 nap lenne.
2019. jan. 7. 10:38
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha ugyanúgy számolnák, akkor nem jönne ki. Ha csak a munkavégzés napjára számolok 1 nap szabadságot, akkor gyakorlatilag hónapokig nem kéne dolgoznia. Vagy ilyenkor a pihenőnapra is szabadságot számolnak?
2019. jan. 7. 10:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugye itt az adja az alapeltérést, hogy míg másnak egy nap 8 óra munkavégzésből áll általában és annyit is számolnak el szabadság idejére, addig a fenti időrendszerben 24 óra munkavégzés lenne és 8 órának kerül elszámolásra.
2019. jan. 7. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell keverni a szezont a fazonnal.

Ahany nap szabadság van a szerzodesben, annyi napot voltam otthon szabadsagon.

1 nap szabadság egyenlő 1 teljes nap amit otthon logatom a labam.

2019. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szabad napod is elmegy szabadsagként, hisz ha nem dolgoztal, akkor megis mi utan jarna szabad nap?
2019. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, főleg az utolsó válaszadónak, így már érthető.
2019. jan. 7. 13:09
 7/7 mindentudó99 ***** válasza:
Én 12 órában dolgozom. Éves szabadságkeretem órában van meghatározva. Tehát azt osztom 12 órával és megkapom hány szabadságom van.
2019. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!