Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csak nekem nagyon unalmas már...

Csak nekem nagyon unalmas már ez a 2006-os gumilövedékes duma? Pár dologot elfelejtenek az emberek amikor ezzel kritizálják az akkor rendőrséget?

Figyelt kérdés

Az a kisebbek baj, hogy egy szekházat csontig kifosztottak a tüntetők, válogatás nélkül gyújtogattak fel autókat stb, de konkrétan egy tankot is lekötöttek.

Egy tankkal randalízni a belvárosban finoman fogalmazva is terrorizmus gyanús.

Szerintem akik a tankot vezették, megköszönhetik az akkor rendőrségnek, hogy csak gumilövedéket kaptak.


2019. jan. 8. 14:50
1 2 3
 21/23 Koplárovics Béci ***** válasza:

" Nem kell keresni a bajt és sétálgatni utcai zavargások kellős közepén, aztán akkor nem lövik ki a szemedet sem."


Így van. Maradj otthon a fotelban. Az a biztos. Akkor semmi baj nem lehet. Lehetőleg a szádat (kezedet) is fogd be, mert akkor nem érhet baj. Akkor nem lövik le a neted.

2019. jan. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

" Nem kell keresni a bajt és sétálgatni utcai zavargások kellős közepén, aztán akkor nem lövik ki a szemedet sem."

Nekem meg erről az jutott eszembe, hogy akkor most a munka törvénykönyv módosítása kapcsán szervezett műbalhé szervezőinek, résztvevőinek is légy szíves mondd meg, hogy akkor üldögélnek otthon nyugodtan, ne törjenek össze gyerekeknek szánt szánkókat, meg ne akarják felgyújtani az ország karácsonyfáját, és légy szíves mondd meg az ilyen Hadháy, meg Kunhalmi, meg Tordai, meg Varjú-féléknek, hogy ők is maradjanak szépen otthon és nem kell az országgyűlés és egy közintézmény működését jogellenesen ellehetetleníteni, illetve megzavarni, mert akkor nekik sem fogják ráncigálni a kezüket, meg földre sem kell vinni őket, bár ők fetrengtek maguktól is, ha kellett, ha nem, meg szaladtak neki csukott ajtónak, ha kell, ha nem....

2019. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22: nekem a mostani tüntetésről is ez a véleményem, nem tudom miből gondoltad, hogy támogatom. Még csak nem is foglaltam állást, de már besoroltál engem valamelyik oldalra, pedig se fideszes se soros hive nem vagyok. Csak annyit írtam, hogy aki ilyen helyeken bóklászik az ne csodálkozzon ha megsérül. Most aztán összezavarodtál, ugye?
2019. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!