Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire merész, bátor, hogy a rendőrségről elemel egy tárcát?

Figyelt kérdés

Ilyet nem hallottam még,ez az első.

Olvastam,hogy egy fiatal gyerek besurrant a rendőrörsre és eltulajdonított egy irodából egy nyomozó pénztárcáját,benne 33 ezer forinttal és iratokkal. Namost lehet,hogy így volt,mert az őrs az kis rendőrségi épület,ahol portás sincs,kapitányságon már nem lehet,mert ott portás van,kódos ajtó és egyedűl nem járkálhat senki.

Ez őrsön történt,olvastam de már nem tudok visszakeresni rá.

Állítólag 30 percen belűl egy buszra felszálláskor kapcsolták le a rendőrök és előállították.


Amiért rendőrségről lopott biztos jól megverték valamint mivel rendőr illetőtől lopott ,rendőrségről biztos előzetesbe tették és börtönt kap mindenképp?


Hogy lehet valaki ennyire merész?



2019. jan. 26. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Sztoriztál egyet, de mi a kérdésed lényege és célja, mert az nem derült ki. Mit szeretnél megtudni pontosan?
2019. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így: "herbál", függőség, stb.
2019. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit számít a helyszín?

Ha már ott van (bement vkihez, v beadott egy nyomtatványt), és úgy gondolta, hogy senki nem látja, akkor ez egy könnyű pénzszerzési lehetőség.

Még csak függőség sem kell ehhez.

Ha volt olyan hülye, hogy a pénzt nem tette át a saját tárcájába vagy zsebébe, és nem hajította vmi bokorba a rendőr tárcáját, akkor meg is érdemli.

Ha volt nála 3000 ft, a rajtaütés után pedig találnak a kabátzsebében 36 ezer ft-ot, az nem bizonyít semmit. Az sem, ha az épület bejárata be van kamerázva.

a pénzt elemelhette egy kolléga is, vagy eleve nem is volt a rendőrnél, csak kitalálta.

Itt egyedül az a bukó, ha abban a helyiségben volt kamera, ahol akciózott.

2019. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem bátorság, a szamársághoz van köze.
2019. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már csináltam ennél pofátlanabb húzásokat is. :)


Nem merészség, hanem bizonyítási vágy, vagy kényszer!

2019. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan 20 éve esett meg. Egy tizenéves 12? gyereknek mondták hang odamenni égő gyufával egy U autoroncshoz megnézni van e benne benzin. A hang azt jelentette akkor, mint most a gyáva.

Megnézte, és a gyerek arca teste leégett beleégett a ruházata a börébe. SzóvL milyen bátor gyerek volt ő, vagy csak egy szamár.

2019. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!