Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az normális, hogy a rendőrök...

Az normális, hogy a rendőrök olyan autóra tüzelnek, amelyben nem is a szökött rab, hanem egy túsz vezeti a járművet?

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kerekére, hogy megállítsák,
2019. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezen a videón nem ez látszódik... Egyébként ha a kerékre célzott, akkor vajon ő is kap majd jutalmat?


https://www.youtube.com/watch?v=c7r7T2FAujM

2019. febr. 18. 10:08
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem ezt kitüntetés dolgot, az a szerencsétlen is kap akinek elvette a fegyverét? Azért kapnak jutalmat mert harmincan szervezetten utánamentek egy szökött rabnak? Ilyesmit akkor szoktak osztogatni, ha valaki kiemelkedő teljesítményt visz véghez.
2019. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is most olvasgattam a cikkeket. Az valóban nem kicsit muris, hogy akit lefegyverzett, az is kap kitüntetést. Úgy látszik, aki a szolgálat végén szaros alsógatyában ment be az örsre, mindenki kitüntetést kap. :-)
2019. febr. 18. 13:58
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Ajajaj, úgy látom itt sokan nagyon nagy kisebbségi komplexusban szenvednek, ami főleg az által csapódik ki, hogy sokan úgy okoskodnak, hogy nem is értenek a témához :D
2019. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 nézz utána annak, hogy mit jelent a kisebbrendűségi komplexus, amúgy a te kommentednek még csak a témához sincs köze - ki okoskodik akkor?
2019. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Most nézem ráadásul, mi a tököm az a kisebbségi komplexus, most konkrétan lecigányoztál mindenkit, vagy tényleg ennyire buta vagy? :D

[link]

2019. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szabályos, még akkor sem ha a kerékre céloz. A rendőr NEM veszélyeztethet civil testi épségét még egy ilyen ügy érdekében sem. Ugyanakkor a rendőrnek tisztában kellett volna lennie avval hogy a jármű acél alkatrészeiről mint például a préselt rugalmas felnin utat változtathatott volna a lövedék ami a vékony alvázon keresztül az utastérben csapodott volna be.

Ennek ellenére kitüntetését kapta meg amihez gratulálok. Én atyám hogy feljelentettem volna ezt a szerencsétlent.

2019. febr. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pont ez az, hogy nem okoskodok, mert annyiból nem lehet megállapítani semmit.

Sebestyén nagyokos Balázs is ebbe futott bele a héten, aztán szólt neki az ORFK, hogy egyáltalán nem akkor lőttek az elkövetőre, amikor az autóban volt, na de nem baj.

Blikk hírek alapján osztjátok az észt, mindent elmond.

2019. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9-es, legalább megnézted a videót, amit belinkeltem? Lőnek az autóra, miközben a túsz vezeti azt. Vagy a saját szemednek sem hiszel?
2019. febr. 21. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!