Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zafira A 2001 (1.6 benzin)....

Zafira A 2001 (1.6 benzin). Aksi csere után: Menet közben leáll a motor. Várok 2 percet, és utána már pöccre indul. Azt furcsálom, hogy az akksi csere előtt nem csinált ilyet. Megmértük az akksit és normális értéket mutatott. Megoldás?

Figyelt kérdés
opel, zafira, autó, motor

2019. febr. 4. 11:50
 1/3 veterán vas ***** válasza:

Cseréltem már Zafirában akkut, nem emlékszem, hogy kellett volna bármit is az elektromosan hókuszpókuszolni. (tudtommal nincs beállítás, kódolás, ilyesmi) :O

Nem csak valami véletlen egybeesés?

2019. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy véletlen egybeesés, de nem értek hozzá igazán.

Olvastgattam és találtam EGR szelepre utaló hibákat, üzemanyagpumpa forgórész, ill. szénkefe kopása miatti probléma. Ezek okozhatnak ilyen eseményeket?

2019. febr. 4. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Akku miatt ilyet biztos nem csinál. De szerintem egr szelep miatt sem. Valami elektromos hiba lesz ez.
2019. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!