Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire törvénybe ütköző...

Mennyire törvénybe ütköző nyitvatartási időn kívül egy intézményben tartózkodni?

Figyelt kérdés

És egyébként hogy oldható meg? :D

Hol érdemes elbújni záráskor, mire kell figyelni, ilyenek...


2019. febr. 24. 15:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez teljesen iskolától, tanártól és csoporttól függ.

Ha engem, mint tanárt kérdezel, én szívesebben maradnék bent kisebb csoporttal, mint egy egész osztállyal. Középiskolásoknál szerintem a fiúknak férfi tanárt érdemes megkérdezni ha kisebb csoportban lennétek, egy tanárnő kevésbé maradna bent pár fiúval egyedül.

Először érdeklődjetek, vessétek fel valamelyik jó fej tanárnál, hogy mi lenne ha egy este bent maradhatnátok, szerinte van-e rá lehetőség az iskolában. Ha még nem volt ilyen, akkor legyetek türelmesek, elsőre valószínűleg nemet mondanak, mert furcsa az ötlet. Nyugodtan mehettek kérdezni többször, napok vagy hetek kihagyásával. Esetleg társíthatnátok valamilyen országos programhoz, pl. van a kutatók éjszakája (de ez szeptember végén volt) vagy valamilyen alkalomhoz, iskola nevezetes dátuma, irodalmi tanulmányaitokból egy olyan esemény ami aznap éjszakához köthető és ami köré szervezhettek egy okot (bocs, programot) a bent maradáshoz. Esetleg választhattok egy regényt, ami éjszakai szellemjárásról szól vagy hasonlót és az egyik magyar tanárt megfűzhetnétek, hogy azt olvassátok fel egymásnak, a tesitanárt, hogy valami esti feladatotok legyen bent pl. sötétben akadályverseny. De már írtam, lehet bármi más is az indok, csapatépítéstől indulatkezelésig bármi.

Vagy ami sokat szokott segíteni - a pénz. Hogy egy ilyen lehetőséggel megspórolhatnátok egy ottalvós kirándulás költségét.

Aztán persze az is benne van a pakliban, hogy tényleg nem fogják megengedni.

2019. febr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!