Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi lesz a rendőrállomány...

Mi lesz a rendőrállomány csökkenésének vége/következménye?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán felvesznek
2019. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elfogynak a rendőrbácsik.

(A vicc, hogy bácsik most se nagyon vannak, mert a tüntetéseken is kölykök voltak kint.)

2019. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak már így is romlik a közbiztonság. Azért ez is aggasztó.
2019. febr. 28. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, mert mostanában elég sok olyan hír volt, ami aggasztó.
2019. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi , a Belügyminisztérium és a rendőrszakszervezetek már tárgyalnak a kérdés megoldása tekintetében.
2019. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Én kb másfél hete láttam egy elfogást.

Civil ruhások 10en elfogtak egy puhos 1 ütéses cigányt.

De ez nem volt elég mert rá egy órára a tek et is kihívták mert át kellett kutatni a kocsiját is.

Úgyhogy vannak azok elegen szerintem legfeljebb a trafipaxból lesz kevesebb meg az esti szúrópróba igazoltatásból ha elkezdenek fogyni.

2019. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az, ami az országé is. Kiüresedés, aki marad, az kevés pénzért 8 ember munkáját végezheti.
2019. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6-os válaszoló csak szólok hogy a rendőri állomány csekély része látott életébe trafipaxot. Nem ez a fő feladat meg ha te ezt is látod.


Már most nagyon nagy problémák vannak a működésben és a feladat ellátásban nagyon sok az olyan jellegű munka amit nem az adott embernek kéne ellátni ami ugyan csak problémához vezet.


130-140ezer forint fizetésért viszont nem lesz több rendőr aki ezt a munkát ennyi pénzért elviselné.

2019. márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!