Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Be nem fizetett rendőrségi...

Be nem fizetett rendőrségi bírságot elzárásra változtatták, mi várható?

Figyelt kérdés

Ma kaptam értesítést, hogy 90 ezer forintot nem fizettem be. Nem tudom pontosan mi ez, mert volt egy bírósági ügyem ami miatt többször felvittek vidékre, elképzelhető, hogy ezeknek a költségei. Nem is érdekel.


Az a lényeg, hogy ma kaptam egy levelet, hogy mivel nem fizettem be, elzárásra változtatják. Pont.


Ledolgozni vagy részletben kifizetni már nem lehet. Ennyi. Valahol azt olvastam, hogy ha egyben kifizetem még megúszhatom. De nem tudok mit csinálni. Nekem sincs most ennyi pénzem. Úgy sem ültem még fogdán. Ha jól számolom 18 nap. Kibírom. Katona nem voltam, legalább fogdán még lehetek.


Viszont most mi történik? most kaptam értesítést március elején. Most akkor küldenek majd egy behívót a fogházba? Vagy még átnézi a bíróság? Vagy ez már végleges? mindenképp ülnöm kell?

Amúgy depresszióm van és sokszor van öngyilkossági gondolatom. Arra is gondoltam, hogy amikor megkapom a behívót egyszerűen véget vetek az életemnek. Vagy repülőgépre szállok és elrepülök messze valami szép helyre aztán ott döglök meg.


Na de mindegy. az érdekel, hogy ilyenkor mi történik? Szóval kaptam értesítést, mi a következő lépés?


2019. márc. 12. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

2x már megkérdezted.

Nos, segítek:

Jogosítvány nélkül motoroztál.


"Arra is gondoltam, hogy amikor megkapom a behívót egyszerűen véget vetek az életemnek. Vagy repülőgépre szállok és elrepülök messze valami szép helyre aztán ott döglök meg."

Ha repülőjegyre futja, akkor a büntetésre is!

Ne izgasd magad, minden lépésről fogsz kapni értesítést!

2019. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Végleges, következő levélben lesz a bevonulás határideje.

Lehetőséged van még mindig befizetni egy összegben, ahhoz kell az ügyszám, csekket tudsz kérni az illetékes rendőri szervnél.


Szerintem szedd össze magad, menj el dolgozni, 2 havi bérből azért illik ezt az összeget kifizetni. Az orvosi problémáiddal menj orvoshoz, tud segíteni pszichológus, de akár barátok, család is, csak ne fojtsd magadba.

2019. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Bujkál és ne nyiss ajtót a rendőröknek az tuti segít.
2019. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztató válaszokat.

Lehet összekaparom a pénzt és befizetem, de mennyi idő múlva kapom a papírt, hogy be kell vonulnom? Ezt lehet tudni?

Az első nem tudom miről beszél, először írok ki ilyesmit nyilvános oldalra. Biztos sokan vannak hasonló helyzetben.

2019. márc. 12. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ma kaptam értesítést, hogy 90 ezer forintot nem fizettem be."

"Nekem sincs most ennyi pénzem."

"Vagy repülőgépre szállok és elrepülök messze valami szép helyre aztán ott döglök meg."


Érzed hol a hiba a történetben?

2019. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy mi van írva a levélre, 8 napon belül tudsz írni fellebbezést.
2019. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mérgemben kidobtam a levelet.
2019. márc. 12. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!