Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rabszállítók (rabomobil)...

A rabszállítók (rabomobil) miért egyedül szeli át a várost? Nem veszélyes ez? Soha nem láttam még hogy rendőrautó kísérte volna őket

Figyelt kérdés
Van két börtönőr a fülkében, az egyik vezet, a másik az anyósülésen ül, hátul pedig a rabok ülnek. A városi forgalomban egy nagyobb teherautó elállhatja az útjukat, kiszáll belőle hirtelen pár símaszkos gépfegyveres és kiszabadítják azt a rabot akinek a kiszabadításáért fel lettek bérelve és meglógnak. Miért nem őrzik jobban a bűnözőket miközben szállítják őket? Csak azt nem szabadítják ki akit nem akarnak
2019. márc. 13. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem úgy néz ki, hogy elöl a fülkében elvannak az őrök, hátul a dobozban meg magukra vannak hagyva a rabok. Másrészt pedig ha valaki fokozott kockázatot jelent, azt nem így szállítják.
2019. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az összes rabomobilban szállított hülyegyerek akkora formátumú piti bűnöző, hogy tulajdonképp egy buszjeggyel fel lehetne adni a tömegközlekedésen.

Aki meg egy kicsit is komolyabb azt nem így szállítják.

2019. márc. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akit rabomobillal visznek, az pitiáner, senki nem akarja kiszabadítani őket. Tolvajok, betörők, esetleg testi sértés miatt ülnek. Aki komolyabb bűnöző, mondjuk gyilkos, azt már így szállítják: [link]
2019. márc. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, volt 3 őr anno, aztán slussz. Nem kell félni.
2019. márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még egy kérdésem van, a rabomobil hátuljában ahol a rabok ülnek, vannak kis ablakok oldalt. Ezeken keresztül kilátni nem lehet, de belátni igen? Én járókelőként láttam a rabok fejét kicsit ijesztő volt hogy esetleg ők is láthatnak engem.
2019. márc. 14. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:

De kilátni valamennyire. Így néz ki egy rabomobil belülről: [link]

3-as voltam

2019. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!