Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyen esetben megéri szólni a...

Ilyen esetben megéri szólni a rendőrségnek?

Figyelt kérdés

Nézegettem az elfogatóparancs alapján körözött emberek listáját, és beállitottam a lakohelyemet mint születési hely.

Találtam 2 embert is, akit ismerek. A volt munkahelyemet találkoztam velük, egyik ismerősöm is facebookon.

Látom hogy mivel körözik őket. Nem tudok jelenleg róluk semmit mert már nem dolgozom ott. Ilyenkor hogy lehet segiteni a rendprségnek hogy elkapjáK?

Hiszen.. hiába megyek arra hogy "felismerem"

Attól még nem tudom hol tartózkodik.


2019. márc. 17. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik délután unatkozol bemesz a közeli kapitányságra vagy Örsre mondod h xy itt dolgozott mikor te is meg yz is ott dolgozott ok körözött személyek ez meg ez alapján es viszlát.


Biztos hogy megköszönik még ha esetleg nem is találják meg őket

2019. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem tudsz többet, mint a rendőrség, tehát értesítheted őket, de az információiddal nem jutnak előrébb.
2019. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha szeretnél fiatalon megdögleni mindenképp. :)
2019. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy az a 2 ember akivel dolgoztál akkor még nem volt körözve, nyilván most pedig bujkálnak valamerre, azért körözik őket.

Ha most tudsz valamit a tartózkodási helyükről, vagy, ha meglátod őket valahol, akkor érdemes szólni, de az felesleges bejelentés, hogy X ideje egy helyen dolgoztatok. Nem releváns.

2019. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!