Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek P. László követte...

Szerintetek P. László követte el a Teréz körúti robbantást?

Figyelt kérdés
[link]
2019. márc. 19. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hagyjuk az oldal reklámot
2019. márc. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Igen, ő volt.
2019. márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Jóhogy.

Nézd meg a videókon a mozgását meg a feje alakját.

Ugyan az a tojásfejű ember van rajta.

2019. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
50%
Van egy jogerős ítélet. Azaz legalább 3x próbálták megvédeni. Ha jól tudom, még a saját ügyvédje sem kérte a felmentését, "csak" enyhébb ítéletet. Azaz még a saját ügyvéje is bűnösnek gondolja.
2019. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Soros György volt
2019. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, egyértelműen ő volt. Ez nem is kérdés. Elolvastam a cikket, amit belinkeltél. Konkrétan vicc kategória. Aktivisták, meg az apja... bedrogozták, nem ő volt stb.

Ugyan már...

Rohadt nehéz elfogadni, hogy a kicsi fia egy elmeroggyant tömeggyilkos, és csak a véletlennek köszönhető, hogy nem ölt meg sok embert.

Fokozottan veszélyes a társadalomra, örökre a elzárva kell tartani. Ennyi, és pont.

2019. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Elsőre eléggé hihetetlen, hogy rá lehetett ezt a dolgot kenni és valaki más követte el vagy valamilyen megszervezett dolog volt az egész. De amit az apja elmondott a tárgyaláson és amit valóban semmibe vettek a bírák mintha nem szabadna azokat a bizonyítékokat behozni vagy vizsgálni a tárgyalás során amik igazolják azt, hogy valami nem stimmel, hát az tényleg gyanús. A kamerafelvételek a legmegdöbbentőbbek, hiába kérte az apa azoknak a kameráknak a felvételeit végig a tárgyaláson amiken az arcának is látszódnia kell, azzal rázták le, nem relevánsak. Egy ilyen komoly bűnügynél ilyen dolgok megengedhetetlenek és tényleg sok ilyen volt az ügy során és biztosan igazak, mert azon a felvételen hallattszik ami a tárgyaláson készült.
2019. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

7-es. Jól átmosta az agyad a liberális média, és a hazugságpropaganda. Olvasd el akár a fenti cikkben is, milyen konkrét bizonyítékok voltak ellene. DNS, beismerő vallomás, robbanóanyag készítéséhez alapanyagok a házban, írások, levél, egyező külső a kameraképpel.

Szégyellem, hogy egy ilyen lebutított, agymosott társadalom része vagyok, akik páran azt gondolják, hogy egy mocskos bűnöző az egy áldozat, ártatlan. Milyen világ ez, ahol a rendőrre köpköd a hangos kisebbség, a bűnözőt meg éljenzi?

2019. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

ma 15:46


Pont ugyanígy vélekedtem hidd el én is míg nem hallottam az apró részletekbe menő kifogásait az apának ami után már felfigyel az ember más dolgokra is, megértem, hogy elképzelhetetlen például az, hogy is kerülhet oda valaki DNS-e ahol nem lehetne ha ártatlan. Gondolod, hogy Kaiser Edééket nem egy alapos rendőri nyomozás és hosszas bírósági tárgyalás után találták bűnösnek? Mára pedig sajnos az Orbán kormányról határozottan az a véleményem, hogy képes azokra a dolgokra amire mondjuk egy orosz kormány.

2019. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az apának és ennek a patkánynak az a dolga, hogy védekezzen, ettől független minden ellene szól.
2019. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!