Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon miért ennyire...

Magyarországon miért ennyire szánalmasak a rendőrök?

Figyelt kérdés

Előre is bocs ha megsértek valakit, de nekem csak rossz tapasztalatom van veluk. Amikor nem kellene ott vannak, kötözködnek, meghurcolják az embert, amikor meg szükség lenne rájuk sehol semmi. Ülnek a kis audijukban és néznek ki a fejükből.

Nem egy ismerősöm panaszkodott hogy kirabolták, a rendőr mellette állt nem tett semmit, beküldte őt a rendőrségre ahelyett hogy utána ment volna az illetőnek. Másik ismerősöm arról számolt be hogy egy verekedés szemtanuja volt, ahol kés is elkerült, hívta a rendőrséget, arra nem méltóztattak hogy kimenjenek a helyszinre.

Aztán hogy ne csak ismerőseim által történő példákkal jöjjek, van személyes tapasztalatom is. Elloptak a pénztárcámat.Tudom hol tették a rendőrségnek semmi más dolga nem lett volna mint megnezni az ottani kamera felvételeit, és máris kiderült volna ki a tettes, de nem törődtek velem. Most hat évvel az eset után kaptam a papírt hogy lezárták a nyomozást. (what??)

Azért persze rögtön meg tudtak állni osztani az észt, hogy 2 méterrel a zebra mellett mentem át az úton.(Tudom hogy nem szabályos, de akkor is apró dolgokért be tudnak szólni de más ügyekben meg addig nem lépnek még vér nem folyik?)

Aztán ott a mostani eset a szökött rabbal. Komédia amit műveltek. Aztan mi van? Kitűntették őket 😂 Legközelebb tűntessük ki a boltos nénit mert olyan ügyesen hősiesen eladta nekem a kenyeret. Ráadásul ha annyira nagyon ügyesek, felmerül a kérdés : Hogy a bánatba tudott megszokni a rab?

Na szóval csak engem zavar ez a nemtörődömseg? Tökre nem erzem magam biztonságban, az van bennem hogy bármi problémám van, a rendőrség lesz az utolsó aki segíteni fog nekem. Más is érzi ezt? Tapasztalatok esetleg? Ellentapasztalatokat is szívesen olvasok :)


2019. márc. 19. 22:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen mesemondó kollégám. :D Esetleg Pataky-val és az űrlényekkel nem seftelnek?

Amúgy pontozhattok lefelé, de attól birkák vagytok, hogy egy egész hivatást utálok mert x y bégeti ezt nektek interneten.

Biztosan a Ti munkátokra is rálehetne húzni valamit. :)

2019. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!