Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Manapság ki megy még rendőrnek...

Manapság ki megy még rendőrnek és tűzoltónak?

Figyelt kérdés

Olvasom a híreket, fent van, hogy mennyien szerelnek le, de ránéztem már én is a Zsaruellátó nevű Facebook oldalra.

Konkrétan le van írva, hogy kezdő rendőr 130 ezer nettót keres, de ezt is úgy, hogy kb 10 évig ez a fizetése marad.

Az iskolákba már nem is jelentkeznek csak kevesen.

Ezek után ki az, aki elmegy??

Mert látom, hogy azért még vannak emberek.

Budapesti vagyok, havi 130 ezer forintból Pesten nem lehet megélni mivel 80-90 ezer forint egy szoba.

10 ezer a bérlet emellett.

Az már közel 100 ezer és akkor még nem is evett.


2019. márc. 30. 14:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy nem hallottad, mert nem is fizettnek ilyet.

A honvédség egy külön kaszt, ott arányag vannak támogatäsok, de rendőr, tűzoltó, mentő mind szopóägon van.

Nekem személy szerint mély tiszteletem mindegyiknek, amelyik még ebben a mocskos helyhetben is kitart, bár lehet, hogy ha egyszerre mindenki felállna, talán észhez térne a tisztelt kormány.

2019. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hat akkor kesz vicc

En peldaul 650-et fizetek alberletre, es 430 a tamogatas amit kapok.

De peldaul a tisztek kapnak 1000 lej felett is, hiaba ok is ugyanugy 6-700 lejes alberletekben laknak.

Mas orszagokban is segit az allam, ha neki dolgozol.

Magyarorszag miert sporol meg ezen is?

2019. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés.


Valójában itt nem az a cél, hogy minden jól menjen.

Csak ezt mondják. És sajnos van, aki el is hiszi.

2019. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Idehaza az állami szférában csak akkor éri meg dolgozni ha valami magas beosztásban vagy. Ott legalább van pénz. Az állami szervek alapját képző munkaerő/állomány (pl: vonulós tűzoltó, rendőr tiszthelyettes, egyszerű hivatalnok) egyáltalán nincsen megbecsülve. De ennek most már kezd látszani az eredménye. Az emberek nem akarnak egy rakat felelősséget a hátukra venni úgy hogy cserébe semmit kapnak, még annyi pénzt se, hogy megéljenek belőle.
2019. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!