Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A közteres térfigyelő kameráka...

A közteres térfigyelő kamerákat éjszaka takarítják?

Figyelt kérdés

Még sohasem láttam a műveletet magát, pedig feltűnően tiszták.

Más magánkamerák retkesek olykor, esetleg ki se "látnak" rendesen.


Tudom, tök mindegy, miért érdekel...

Csak kíváncsi vagyok.


2019. ápr. 2. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy különösebben takarítanák a kamerákat. csak ahogyan a köztéri lámpákat vagy szobrokat.

Nyilván nem ugyanolyanok, mint amiket magánemberek vesznek meg, hanem kicsit drágábbak és ebben benne lehet, hogy kedvezőbb a kialakításuk vagy olyan helyre vannak felszerelve, ahol könnyebben mossa az eső.

De lehet, hogy neked van igazad és takarítják, bár én sem láttam még soha ilyesmit.

2019. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a bura le van fóliázva ilyen antisztatikus fóliával, hogy a por ne maradjon rajta.
2019. ápr. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 2 lassan 3 éve van kamerám , nézi a bejárati ajtóm meg a kocsikat eddig csak az elé lerülő pókháló zavart azt egy házilag barkácsolt portörlővel le is tudom szedni (7 méter) mondjuk én mindig kamera ellenes voltam, szerintem személyiségi jogok előrébb vannak mint a tulajdon védelme , én is jelentettem fel embert akinek volt kamerája, párszor a kamera miatt álltam a rossz helyen, én tudni illik antifasiszta vagyok, ingert érzek ha látok egy kukát, valami megmozdul. De mégis lett kamerám. És a közteresek nem pucolják.
2019. ápr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Általában retkesek a köztéri objektumok, de a közteresek kamerái nem. A teteje se, akkor se, ha nem esik az eső.
2019. ápr. 3. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!