Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi történik ha Budapesten,...

Mi történik ha Budapesten, vagy bárhol máshol egy rossz hírű utcában sétálok éjszaka? Annyira veszélyes mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, nem lóbálok egy drága telefont, sem egy köteg pénzt, nincs a fülemben fülhallgató, sem Armani öltöny rajtam, csak szimplán sétálok.


Valahogy nem tudom elképzelni, hogy kiszaladnak a házból, hogy "jááájjj megkíísellek!"



2014. dec. 30. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a házból szaladnak ki, de ha állnak az utcán többen vagy akár egy rosszképű fazon, az utcában meg senki más, se kamera, se senki, van, aki mindne szívbaj nélkül beránt egy sötét kapualjba, a többit meg találd ki.
2014. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy többsége szóbeli inzultus esetén rögtön átadják értékeiket.
2014. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen.

és akkor is inkább azokat pofozzák meg akikből sugárzik az áldozati attitűd,vagy a megvetés.

ha te most sétálgatnál önbizalommal telve armai öltönyben,akkor sokkal valószínűbb,hogy felajánlanának neked drogot,vagy kúrás lehetőséget.

2014. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jah hogy sem armani öltönyben,nah mindegy benéztem:)
2014. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
legyél steven seagal és nincs baj
2014. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapest egyik legrosszabb környékén dolgoztam egy ideig, és sose ért konkrét inzultus, de az elég rendszeres, hogy mész az utcán, és a túloldalról odaszólnak neked, vagy éppen egy ember aki kiszédül a kocsmából és már mondja is... De amúgy történt már ismerősökkel olyan, hogy a kutya megugatta az embert sétáltatás közben és emiatt egy csapat jól helybenhagyta. Erre mondjuk nem mondom, hogy ez egy átlagos tendencia, de megeshet.
2014. dec. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem történik.
2014. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!