Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mért kell ahhoz halálos...

Mért kell ahhoz halálos áldozat és vér, hogy komolyan vegye a rendőrség és a bíróság azt, hogy megvertek a térfigyelő kamera előtt éjszaka, nő létemre?

Figyelt kérdés
A barom áldozat küzd, hogy ne védje önmagát túl, mert ugye felelnie kell érte a bíróság előtt. És még így is gyakran vádlottként jön ki a sértett. Az, hogy ha nem történik komolyabb dolog, csak a szerencsén múlik és senki nem veszi komolyan egy pszichopata ámokfutását. Nincs igazság, egy fos a jogrendszerünk, tömény fertő és bűz...sajnos ma már csak két oldal van: a sötét és a másik pedig a hulla.
2009. febr. 17. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

És ahhoz is ez kell, hogy a családon belüli erőszak ellen fellépjenek. Az nem elég, ha az áldozat idegileg kikészül.


Jó, mi? Nem tudom, de sajnos sok helyen van ilyen és hasonló. Nem tudom, vannak-e elegen, de szerintem nem véletlenül van szükség több egyéb érdekvédő szervezetre, akikhez szintén lehet fordulni, és valahogy csak megoldódik minden.

2009. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy történet szerint hívta az emberünk a rendőrséget, h feszegeti két tolvaj a garázsajtót, közölték ,h mennek, de mivel egy szabad kocsijuk sincs majd csak később érnek oda. Jó telefon lerak két perc múlva visszahívja a yardot, h tárgytalan agyonlőttem őket, helyszínelni meg ráérnek később is nem kell sietni. Perceken belül tele volt rendőrautóval a környék és persze elfogták a betörőket is.

A rendőr később megkérdezte, h mintha azt mondta volna, h lelőtte a betörőket

Maga meg mintha azt volna, h egy szabad járőrkocsijuk sincsen.


Egyébként önvédelmi helyzetben a legjobb ha meg tudod tenni, h lecsapod mint a taxiórát aztán meg elegánsan elsétálsz. Így nincs macera. Esetleg pofán fújod gázspray-el és kész.

2009. febr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Az "egyenlő esély elve"miatt ha megtámadnak késsel akkor késsel kell védekezni.Kész agyrém a törvényhozás ebben az országban.Remek példa még annak a srácnak az esete akit tarkon lött tavaj az exbarát, stb.stb.
2009. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!