Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rosszlányok.hu nem számít...

A rosszlányok.hu nem számít prostitúciónak?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 5. 06:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már megértettem. Jó csak fura volt, hogy fizetni kell a szexért és ez nem prostitució. De már értem köszönöm nektek.
2019. ápr. 5. 18:58
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha beszabályozzák, akkor átmennek a Love.hu-ra meg egyéb helyekre... mert aztán az ingyenes szexpartnerkeresőket nincs az a törvényi szabályozás ami betilt... akkor a Tindert is be kell.


Így legalább a sok qrva egy szakszerű oldalra tömörül... jobb ez így.

2019. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk ja.
2019. ápr. 6. 13:59
 14/17 anonim ***** válasza:

Prostituáltak keresnek az oldalon szexpartnert nem prostituáltként... Aztán azt, hogy pénzbe kerülnek telefonon közlik. De mindenki tudja...

A rosszlányok oldal így egy szexpartner kereső, nem prosti kereső, nem segíti elő a prostituciót ami a bűncselekmény lenne.


A prostitució pedig nem illegális...


Szerintem nagyjából jól van ez így, bár lehetne egy pár módosítással segíteni a lányokat.


Meg pl. aki strici az ne csak 8 évet kaphasson, hanem 20-at.

2019. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jó hát ismerem az oldalt, meg Lakatos Brendon is felment rá többször élő adásban.
2019. ápr. 8. 18:02
 16/17 anonim ***** válasza:

Lakatos Brendon?

Ha azt nézed akkor mindent értek :D

2019. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem nézem, néztem. De az oldalon is voltam már.
2019. ápr. 14. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!