Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy ami a puncs.hu-n folyik az miert nem számít a törvény értelmében prostitúciónak?

Figyelt kérdés
Most nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki személy szerint mit tart annak,hanem törvényi értelemben ez miért nem büntetendő?

2018. jún. 15. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
a prostitúció nem bűncselekmény. a puncs.hu pedig egyik protitúcióval kapcsolatos bűncselekményt sem valósítja meg.
2018. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

A prostitúció elősegítése viszont bűn. De ők azt állítják nem ilyen szolgáltatást nyújtanak... Idézet:

"Ez az oldal nem a szexualitásról, hanem emberi párkapcsolatokról szól, ami a kölcsönös boldogsághoz vezető legfontosabb út.

"

2018. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


sztem egyik tényállást sem meríti ki a puncs.hu

2018. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Első: miért tenném ezt, mikor épp sugarddayt keresek? Egyszerűen csak leellenőrzöm, hogy nen kerülhetek e emiatt bajba. Ha érdemben nem tudsz hozzászólni a témához akkor inkább maradj csendben.
2018. jún. 15. 12:24
 5/13 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lehet. még abból sem lehet bajod ha prostiként hirdeted magad. a lényeg csak az hogy saját lakásban űzd az ipart. de lehet még ez utóbbi sem lényeg.
2018. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt is fut prostireklámozós oldal bannerje, meg sok más helyen is.

Prostitúció amúgy nem illegális, de úgy tudom reklámozni nem lehet.

De ha nincsenek árak kiírva, akkor csak egy "társkereső".

Összehozza az embereket, akik privátban megbeszélik, hogy milyen keretek között képzelik el a kettejük kapcsolatát.

Álszent a dolog, de jogilag nem támadható.

Ha az lenne, nem építenének rá nyilvános bizniszt.

2018. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Okés köszi. De adózni gondolom kell utána, nem?
2018. jún. 15. 12:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Elvileg ha pénzt vagy egyéb vagyontárgyat kapsz valakitől, akkor akár adót is fizethetnél utána ajándékozási illeték címén, de hát ha csak nem raksz be minden nap egy valag lóvét a bankba, akkor valsz. senkinek nem fog feltűnni a dolog (vagy nem jelent fel senki, mert elkezded feltűnőén szórni a pénzt).

Egyébként privátba elküldhetnéd az puncsos adatlapodat, akár még meg is egyezhetnénk valamiben.

2018. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Aggodalmas kis prosti.
2018. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ez tetszik 😂 ezen jót nevettem. Bár én inkább körültekintő/óvatos prostit mondanék.
2018. jún. 15. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!