Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőr miért utasította el...

A rendőr miért utasította el az ajánlatot?

Figyelt kérdés

Suliba besurrantam régebben mikor még csintalan voltam, 8 ezer forintot egy takarítónőtől kiszedtem a táskájából mert őrizetlenűl hagyta, de kamera volt és egy hét múlva lebuktam,feljelentést tettek Behívtak a rendőrségre kihallgatni. Bevallottam,hogy én voltam és kérdezte,nyomozó, hogy hajlandó vagyok visszafizetni a 8 ezret,mondtam igen, akár azonnal, ha itt lenne a sértett.


Telefonált a rendőr neki, hogy be tud-e jönni, mert itt vsn az az uriember aki ellopta a 8 ezer forintját és vissza szeretné fizetni, és bejött.


Kártalanítottam és ennyi, aláirta ő is én is az átvételi elismervényt és elment, de én még maradtam kicsit, mert menni kellett ujnyomatra.


Amikor a sértett elment raktam el a pénztárcát,véletlen kiesett egy 50 forintos érme a tárcámból,ami begurult a nyomozó asztala alá. A nyomozó kipiszkálta és mondtam neki, hogy hagyja tegye el azt az 50-est,nekiadom, mert olyan rendesen beszélt velem meg tök normális volt ,pedig nem érdemeltem meg,mert egy gyanusitottal kiabálni szoktak és velem tiszta jófej volt tényleg mint aki nem is rendőr,emiatt akartam, hogy tegye el nekiadom,de elutasította és olyan furán mondta,hogy dehogyis ,nem tessék rakja el,hát ez az ön pénze.


Miért utasította visdza ráadásul mintha a világvége lenne olyan meglepő hangon mondta?


Valamint ittam ásvnyvizet ,mert megszomjaztam.a sok beszédben kihallgatáskor ,pont kiürűlt a flakon és kérdeztem,hogy őrnagyúr, van itt egy kuka,felelte igen adja ide itt az asztalomnál van,adja ide kidobom. De ezt úgy tette,hogy odaadtam a flakont neki és még mondta, hogy "nézze" itt van ide kidobom és beledobta.

Nem értem miért kellett nézni mikor beleejti a szemetesbe.


Olyan fura volt a flakonos dolognál meg az 50 forintost is váltig mindenképp visdzautasította.


Miért viselkedhetett így szerintetek?


Piti meg hülyeség csak ma eszembejutott ez az akkori viselkedése a rendőrnek és ezért kérdezem most meg...



2019. ápr. 30. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Példamutatás. Visszaadta a pénzed mert az a te tulajdonod.


Az ásványvizesbe nem vagyok annyira biztos, vagy az is csak egy példa arra, hogy akkor is lehet kedvesnek lenni másokkal ha éppen nem érdemlik meg, vagy pedig csak szimplán a szemetelés ellen.

2019. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pénzt nem fogadhat el mástól, mert hivatali visszaélés lenne.

A flakonost nem teljesen értem, de valószínűleg csak kommentálta, hogy nem a sarokba hajítja, hanem szmetesbe teszi. Vagy az is elképzelhető, hogy nem akarta, hogy véletlen a TÜK iratok közé dobd, mert abba csak személyes adatokat tartalmazó irtok várnak megsemmisítésre, ezért dobta ő bele.

2019. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha a gyanúsított normális hangnemben beszél a kihallgatást vezetővel, akkor az sem fog kiabálni a gyanúsítottal. Nem tudom, honnan szedted, hogy "kiabálni szoktak".
2019. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A franc se fogja az állását, egzisztenciáját, saját és családja jövőjét szaros 50 forint miatt kockáztatni, hogy aztán ráhúzzák hogy megvesztegették.
2019. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csintalan voltál, hanem egy tolvaj féreg, aki ráadásul egy olyantól lop aki (feltehetően) szegény.
2019. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

"A rendőr miért utasította el az ajánlatot?"

A kemény 50 Ft-os "ajánlatodra" gondolsz?

Te valami fogyatékos vagy, vagy mi a fene?

Szerintem a rendőr is ilyesminek nézett, ezért is beszélt veled úgy mint egy gyagyással.:D

2019. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"Kiszedtem a táskájából, mert őrizetlenül hagyta"
2019. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csőveseknek érték 50 forint. Mégis mire számítottál zsebre rakja egy nyomozó, nem postás ő.
2019. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem vette megvesztegetésnek.
2019. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém! Te teljesen csökkentértelmű vagy!
2019. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!