Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy jön ahhoz egy nyomozó,...

Hogy jön ahhoz egy nyomozó, hogy behív kihallgatásra és durván beszél meg fenyegetőzik?

Figyelt kérdés

Még mult héten jött a papír, hogy én tanú jelenjek meg a rendőrségen 11-én.

Fogalmam nem volt róla, hogy miért de voltam tegnap és elkezdte a nyomozó,hogy egy akárki aki a lépcsőházunkban lakik, mondta, hogy két férfi ellen büntetőeljárás van, a nevüket is mondta ,nem is ismerem, 80 lakás van, szóval egy fiú telefonált egy nőnek, hogy ő az unokája, balesetet szenvedett és pénz kell egy másik fiú megy majd a pénzért, mert ő nem tud menni, mert balesetes lett. Az idősnő meg elhitte, azt hitte tényleg balesetet szenvedett az unokája és aki ment a pénzért annak odaadta a pénzt.


Valami ilyen szitut magyarázott a nyomozó, hogy ebben az ügyben hallgat ki mint tanút és megértettem -e. Mondtam meg.


Kérdezősködött válaszoltam is ,de elkezdtem neki mondani, hogy nem ismerem a gyereket,ekkor költöztünk ide és magamtól is elkezdtem neki mondani valamit és mogorván durván azt monta , hogy "arra válaszoljon már amit kérdezek" . Mindezt mogorván én meg felbosszantottam magam és mivel az elején mondta, hogy vallanom kell ,kötelező de mondott valamit, hogy megtagadhatom a vallomást ,hogy miért már nem tudom. Szóval mivel mogorva volt, megtagadtam a vallomást és azt kérdezte, hogy biztos megtagadom, jól meggondoltam, feleltem igen,erre mondta, hogy jó, írja alá. De nem volt elég egy helyen hanem vagy 10 helyen meg még a lapok alján külön.

Aztán aláírogatás után mondta, hogy nehogy bajom legyen amiért megtagadtam. Mondom semmi bajom nem lesz. És ennyi, eljöttem.


Hogy jön ahhoz, hogy durván, mogorván beszél és fenyegetőzik?


Nem tudom mit akar csinálni, de hétfőn megkeresem a főnökét és elmondom neki, hogy az alkalmazottja ,fenyeget. Ezen gondolkodtam.



2019. ápr. 12. 21:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
Lusta a bácsi valakire rá kell kenni. Jól tetted hogy megtagadtad. Így kell. Mennyen a sunyiba.
2019. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Szóval benne vagy. Különben nem fosnál, nem kérdezősködnél.
2019. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 árokpart ***** válasza:
80%
2-es . Nem kell feltétlenül, hogy benne legyen, hanem egyszerűen felidegesítette magát rajta a kérdező. Dolgoztam önkormányzatnál, élelmiszerüzletben ha nem viselkedtem volna normálisan az ügyfelekkel, vevőkkel még aznap kapun kívűl lettem volna. Könyörgöm a 30 évvel a rendszerváltás után vagyunk, 16 éve EU-s tagként és kőkemény kapitalizmusban ahogyan ezen a fórumon szinte mindenhol ezt a kapitalizmust hangoztatják. Akkor már egy minimális viselkedési norma legyen már meg az állami erőszakmonopóliumok részéről is aki egyelőre még egy átlagembert egy tanút hallgatott meg. Nem gyanusítottat, nem elkövetőt stb. Kicsit már legyen rákényszerítve az állami szféra is, hogy a munkáját az ügyfelekkel emberi módon lássa el szerintem.
2019. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
71%
Jézusom, hány éves vagy te, 5? Igen, van olyan, hogy a másik ember mogorva, nem azért vannak ott, hogy a te s.... nyalják. Már így látatlanban olyan ellenszenves vagy, hogy betennélek a börtönbe az elkövető helyett :D
2019. ápr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 árokpart ***** válasza:
82%
Utolsó nem is kell, hogy ilyet tegyen. Ellenben ez is egy munkahely, ahol normálisan kell beszélni az állampolgárokkal. Ezt a hivatást ő önként választotta, nem is kevés iskolát kell végezni hozzá.Ez nem egy munkaügyi hivatalból kiközvetített nemszeretem állás, amit ímmel-ámmal fogat összeszorítva kikínlódok amíg más állást nem találok. Ezt a hivatást a nyomozó választotta és tudnia kellett, hogy mi lesz majd a munkája és azt is, hogy emberekkel kell majd bánnia.
2019. ápr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Már meg is találtam hová kell jelentenem.


Független Rendészeti Panasztestület.


Nem is a főnökének jelzek én, mert úgyis veleenne, ott összetartanak.


Máshová.

2019. ápr. 13. 01:55
 7/22 A kérdező kommentje:
* vele lenne *
2019. ápr. 13. 01:55
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
Régebben még el is verték a parasztokat ha már bevitték. Örülj neki, hogy nem pár évvel korábban születtél.
2019. ápr. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%

" hétfőn megkeresem a főnökét és elmondom neki, hogy az alkalmazottja ,fenyeget"


Nem az ő alkalmazottja te szerencsétlen és nem főnöke van hanem felettese. Szerintem te még a szolgálati idődet se töltötted ki.

2019. ápr. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Egy nyomozo mogorva.


Milyen legyen? Ti lennetek legjobban felháborodva ha egy vigyorgos mindenen kacagok semmire se jó ember lenne.


Rajtad kívül van 50 ügye egy napra. Ő kérdez te válaszolsz.

Vannak emberek akik tényleg igy magukra veszik ha valaki nem nyalja a seggüket es rájuk szól hogy ne térjen el a tárgytól?


És nem megfenyegetett hanem gondolj bele te bementél tanuként és mikor kérdezősködött te először félre beszéltél utána pedig megtagadtad a vallomást.


Szerinted nem fura?


Bemehetsz a panasz testülethez mit csinálnak?

A rendőrnek is meg magadnak is csinálsz pár extra kört és ennyi.


Semmi hibát nem vétett a rendőr. Gondold át logikusan es legyél kicsit keményebb

2019. ápr. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!