Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy angliai iternetes csalot...

Egy angliai iternetes csalot fel tudok valahogy jelenteni Magyarorszagon sikerrel? Jelentes ossuegu penzt kicsalt.

Figyelt kérdés
Vegulis en voltam az ostoba mert eladtam neki egy draga 360k-s laptopot igerhete hogy kifizeti valamilyen Smile uk bankon keresztul kuldtekbis folyamatosam az emaileket hogy megkapom anpenzt erte meg stb... de semmi a ledves hölgy fűt fát igért mindent megtesz aztan egyszer csak letiltott es mas fiokbol se hajlando beszélni velem. es akkora birka is voltam hogy kuldtem előre is 100 dollart. valahogy el lehet ezt rendezni hogy megkapja a buntetest? esetleg menjel ki angliaba es ott? valamilyen arabok negerek kezeben van ez a kamu bank
2019. máj. 15. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:
ezer bocsanat a helyesirasi hibakert mobilrol kivsit mehezkes irni koszonom a megerteseteket.
2019. máj. 15. 19:23
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Feljelentést tudsz tenni, de teljesen esélytelen, hogy egyáltalán bármi komolyabb történjen. Tanulópénznek kicsit sok, de ha csak egy kicsit is rákeresel arra, hogy hogyan lehet eladni valamit külföldre, akkor 100%, hogy rátaláltál volna a "nigériai csalás" nevű dologra, és akkor még időben leállítod az ajándékozást.
2019. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

"jo de valahogy le kell fulelni oket? ha kimennek angliaba es ott perelnem be oket?"


Teljesen mindegy, hogy hol pereled be. Nyilván nem ugyanaz a néhány ember csinálja, de vagy 10 éve voltak már ilyen átverések. Esélytelen, hogy egyáltalán meglegyen az, akit be kellene perelned. És kint sem fognak sokkal többet foglalkozni egyedileg az üggyel. Mire valamire jutnál, addigra a lenyúlt pénz többszörösét költöd el.

2019. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ertem, hat szep tanulo penz volt
2019. máj. 15. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy írni-olvasni képes embert még mindig be lehet húzni ezzel a primitív csalással...
2019. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért csak tegyél szépen feljelentést!
2019. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!