Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gumilövedékes revolver/puska...

Gumilövedékes revolver/puska otthon védelemre?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni otthon védelemre fegyvert de mivel az élesre nem adnak egyszerűen, és időm se pénzem sincs most erre, ezért kénytelen vagyok gumisat venni.


Nézegettem sokfélét. Legtöbben a Keserű Onestát dicsérik. Viszont úgy tudom, hogy a legerősebbek és a legjobbak az élesből átalakítottak. Szerintetek a Keserű Godfather menniyre jó és hatékony?


És nem tudom, hogy az utolsó 2 fegyver amiket írok átalakítottak-e de nagyon tetszik a Keserű Home Defender is. Vélemények, tapasztalatok?


A másik a Keserű Omerta T viszont azzal az a bajom hogy macerás, mert ugye 2-t lősz aztán forgatni kell a tárat, és egyébként is összesen 4 db lövedék nem sokat érne. Így hát megfordult a fejemben az is hogy mi van ha csinálok a tárára több lukat? Vagy egy ugyanolyan tárat csináltatok csak sokkal több lukkal így több golyó elférne benne és nem kellene forgatni 2 lövés után. Egy haverom valószínű tudna esztergálni hozzá, csak azt nem tudom ez mennyire érné meg és mennyire lenne legális?


2019. máj. 16. 12:15
 1/4 anonim válasza:

Most, jelenleg ez a legjobb, ezt vedd: https://www.youtube.com/watch?v=zsuli-hMFLk


A többi gyengébb, kevesebb lövetű, drága.

A Keserű Godfater zsákbamacska. Van erős, de lepkefing erejű is. Ráadásul van ami gyönyörű, van ami kevésbé.

2019. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Van erős, de lepkefing erejű is"

Ezt a következtetést miből vontad le?

2019. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem se volt ez értelmezhető. Kérem a kommentelőktől hogy adjanak válaszokat is a kérdéseimre.
2019. máj. 17. 22:07
 4/4 Horváh Péter ***** válasza:

Földi halandónak éles fegyverre esélytelen engedélyt kapni önvédelmi célból. Ne is próbálkozz, elutasítják.

Az omerta tárjára hiába furatsz több lyukat, a fegyver kialakítása és működesi elve miatt 2 lövésenként fordítani kell. Nem csúszik tovább felfelé, behelyezes után fix a töltényűrköteg.

Ha soklövetű puskában gondolkodsz keserű hdm. Ezt a fegyvert jól eltalálta a keserű művek :) a revolvereikkel óvatosan! Többsegük olcsó spiater öntvény. Nem igazán tartósak.

Szóba jöhetnek még az ugyancsak magyar Globserver gyartmányú glob 4matic puskák. Nagyon jó minőségűek mind anyagukban, mind kidolgozásban és nem annyira vészes az áruk. Cserélhető töltényűrköteges, gyorsabb újratölteni mint egy éles sörétest (persze előre töltött tárakkal). Én is tervezem egy ilyen beszerzését.

Szerintem jó megoldás egy hdm vagy egy kétlövetű töltényűrköteges puska egy 6 lövetű backup revolverrel. Pl.: alfa g0x0 sorozat vagy zoraki r1gg. + egy gázspray az előszobaszekrényen :)

2019. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!