Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyomozó ilyenkor miért...

A nyomozó ilyenkor miért beszél picit gúnyosan?

Figyelt kérdés

Ha idéz egy embert ,de nincs bizonyíték és tanúként idézi, de a nyomozó sejti, hogy ő az elkövető, amikor bemegy miért picit gúnyosan beszél a nyomozó az emberrel?


Tanúként van ott viszont sejti a nyomozó hogy ő az elkövető és kicsit gúnyosan ,hogy mondjam ,húzottan beszél vele pl. ,hogy "na jöjjön" meg fent megbeszéljük, hogy miről van szó, jóóó?!. Amikor bevallja a tettes, hogy ő követte el, ezután már normálisan beszél, sőt le is tegezi. Ha nem vallja be, akkor tanúként hallgatja ki és skkor is normálisan beszél vele. Viszont míg ,vagy,ha nem vall, addig miért olyan gúnyosan beszél vele?


Tán azért, hogy az ember tudja, hogy ő tette és vegye észre, hogy a rendőrségen bizony nem úgy beszélnek mint anyu meg apu, és hogy vegye észre, hogy nem kéne ilyet csinálni.

De ezt csak én gondolom.


Azért kérdezem, mert voltam már régen sajnos gyanusítottként rendőrségen, de tavaly nyáron meg id. februárba tanúként is és ilyet vettem észre, és hogy ez miért van amit fentebb kérdezek.



2019. máj. 24. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
A psychológiáról hallottál már?
2019. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem néztél túl sok krimifilmet?
2019. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan mint a filmekben.

Sajnos ahogy leírtam voltam már mind a két minòségben rendőrségen.

A valóságban Magyarországon nincs olyan keménység, nem bántják az embert, ha nem vall mert tudják, hogy annak következménye van.

Beszédstílusokkal próbálják rávenni az embert a vallásra,valótlan állítások,taktika stb.

De azt én sem értem, hogy miért beszélnek olyan elhúzott beszéddel.

Ezzel mit akarnak ,mi a cél.

Ezért kérdezem.

Ha valamit nem tudok, és érdekel ,akkor megkérdezem.

2019. máj. 25. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!