Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elsètáltam egy hölgy mellett,...

Elsètáltam egy hölgy mellett, és megfogtam a fenekét, és feljelentett. Milyen büntetésre számítsak? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Egy térfigyelő kamera felvételt készített rólam, és az alapján beazonosítottak. Viszont, ami történt, azt nem rögzítette. Bevallottam, hogy én vagyok a kemerán, és azt is amivel gyanúsítanak. Mire számítsak a késöbbiekben? Milyen büntetésre?
2019. máj. 28. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van, akkor egy nagyobb pénzbírsággal és némi közmunkával megúszod.
2019. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Miért vagy ilyen perverz?

Előzd meg a hasonló helyzeteket, és vágd le a golyóid!

2019. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom, de pacsi! Női fenék ne maradjon markolás nélkül
2019. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha pehed van, öt év, de drukkolok, hogy megúszd hárommal
2019. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Rámarkoltál, vagy csak piros pacsi? Utóbbi nem érte meg.
2019. máj. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%

Jújj, már nem szabad udvarolni a csajoknak és itt tartunk?

Nekem anno ebből az ilyen ügyből lett a büntetésem az hogy ő lett egy feleségem és gyönyörű családom.

2019. máj. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Jújj, majd kipróbáljuk fordítva is ezt az udvarlás dolgot. Biztos tetszene, ha az utcán valaki csak úgy rámarkolna, mi?
2019. máj. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs bizonyíték az esetről akkor ejtik a vádat, ha nem vallod be.
2019. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Remélem, hogy a kapható legszarabbat, oacsi a csajnak, mert feljelentett!:D Tudjad már,hogy mit csinálsz, lányod, anyád seggere rámaekol valaki akarata ellenére az gondolom nem tetszene. Na másoknak sem. Ha nem ilyen csöves mentalitású lennél és tudnád hol a helyed és némi aggyal is rendelkeznél nem csak akarata ellenére foghatnál női feneket. Egyetlen, amit becsülni kehet benned ( már ha abból tetted) ,hogy legalább bevallottad.
2019. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmire hisz a cselekményre nincs bizonyiték.
2019. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!