Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt köztetek olyan hölgy,...

Van itt köztetek olyan hölgy, aki arcon lévő erős szőrösödés mellett is teherbe tudott esni?

Figyelt kérdés
Hormonvizsgálatom a jövő héten kezdődik. Nőgyógyász problémát nem talált. Peteérés rendben, szabályos ciklus...

2015. jan. 28. 14:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
mennyire vagy szőrös,kedves?
2015. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, az inzulin volt emelkedett, de az is határon belül és nem vizsgálták tovább, nem kezelték, a hormonok is rendben.

Annyit kaptam, hogy a D vitamint pótoljam, meg "esetleg" csökkentett szénhidrát táplálkozást próbáljam, meg.

2 gyerekünk van azóta, a szőrösödés nem fordult vissza, valószínűleg az inzulin sem ment lentebb, de nem foglalkoznak ezzel, mivel a meddőségi dolog megoldódott spontán és a hormonsorok is határon belül vannak, tehát minden rendben :) (nem, de most nincs 2-300ezrem a mensmentisben is újrajárni az egészet)

2015. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :-). Pláne, hogy ilyen hamar.

Nyaki részen elég erős, de már évek óta, csak soha nem jártam utána. 2 típ cukorbetegséggel kezelnek, cukraim jók. Esztétikailag nem zavarna, csak félek, hogy nehezen jön össze majd a baba.

2015. jan. 28. 15:02
 4/11 anonim ***** válasza:

A férfias típusú szőrösödés jellegzetes IR-es tünet. Az IR mögött mindig a hormonok egyensúlyának a felborulása áll, valószínű, hogy az orvosod is ezért küldött hormonvizsgálatra. Nekem szerencsére az arcon nincs szőröm (csak egy-két szál a mellbimbók körül). A tapasztalt IR-esek, akik már régóta csinálják az ún. hármas (vagy négyes) kezelést általában azt mondják, hogy a hormonháztartás helyreállításával a meddőségi probléma megoldódik, a szőrzet viszont nem tűnik el, maximum halványulni fog.

Tehát a válasz igen, ha a hormonokat rendbe hozzátok az orvossal, akkor van esélyed a babára annak ellenére, hogy az arcszőrzet valószínűleg megmarad. Viszont ha a hormonális probléma nincs megfelelően kezelve, akkor jóval kisebb az esély a teherbe esésre, és sokkal nagyobb a vetélésre.

2015. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy írtad, hogy már diabéteszes vagy, akkor az IR már nem aktuális... ennek ellenére a hármas kezeléssel állítólag a diabétesz tünetein is lehet enyhíteni.
2015. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezném, hogy a 3-4 kezelés pontosan mit takar?
2015. jan. 28. 15:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Nehezen estem teherbe, de sikerült. Problémamentes volt a terhességem és egészséges babám született. Szülés után viszont még durvább lett a szőrösödés.
2015. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igen nekem sikerült a baba d vitamint kaptam és inofloicot 2 tasakkal egy nap. 2 hónap után sikerült a baba, pedig előtte hosszú ideig próbálkoztunk.

8 hetes mama.

2015. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót. Gratula a babához :-)!
2015. febr. 7. 10:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi, csak most látom, hogy kérdeztél. A hármas kezelés: gyógyszer (metformin), diéta, mozgás. Mostanában negyedikként kiegészítik a lelki pillérrel, ami a problémák súlyosságától függően a meditálástól vagy egy jó családi beszélgetéstől a pszichoterápiáig terjedhet. A lényeg, hogy kiegyensúlyozott, jó hangulatot tarts fenn. A PCOS alapítvány honlapján és fb-oldalán részletesen le vannak írva. Ezek betartása mellett a statisztikák szerint állítólag az IR-es nők 99%-a spontán teherbe tud esni.
2015. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!