Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Amit levelet küldtem a rendòrs...

Amit levelet küldtem a rendòrségen egy ügyben eljáró nyomozónak, a fényképet is odaadják neki?

Figyelt kérdés

Ma küldtem egy panaszlevelet ami két lapból áll valamint két fényképet küldtem még mellékelve egy borítékban ajánlva, tértivevényesen, elsőbbségivel.


Ráírtam a borítékra annak a nevét (nyomozó) akinek küldöm.


A levelet először a KÉR kapja meg, aztán az iroda és onnan kapja majd meg a nyomozó.


Mostanában elektronikusan küldik fel neki a leveleket, mindegy hogy én postai úton küldöm. A borítékban tehát az írásos panasz van valamint két darab fénykép, melyeknek alapján további nyomozati cselekmények elvégzését indítványozom a nyomozóhatóságnak.


Kérdésem:

Amit küldök papír formában, elektronikusan felküldik a nyomozónak. A fényképet is felküldik elektronikusan?

Azon kívűl, hogy elektronikusan felküldik, papírformában is felküldik?


Nem akarom felhívni őket, hogy hogy kapták meg, mert tartok tőle, hogy azt fogják mondani, hogy "már megint maga az, miben segíthetünk". Már egyszer mondták. Inkább megkérdezem itt.


Kérem, hogy hozzáértők válaszoljanak.

Előre is köszönöm.



2019. júl. 1. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Magát a nyomozót közvetlenül nem tudod elérni? Csak nem dugdossák egy pincében... Azokról a fényképekről ugye van másolatod?
2019. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A KÉR-nek van direkt erre egy Lutra albuma, minden fényképet abba ragasztanak be.
2019. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már megint maga az Levike? Miben segíthetünk?
2019. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ügyészasszony mindig megjelenik.

Unatkozik, hogy beleköt állandóan a kérdéseimbe válaszaimba?!

2019. júl. 2. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Igyekszem tehermentesíteni a nyomozó hatóságot.
2019. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alaptalan panaszokkal teli már a padlás.
2019. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!