Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Itt valószínűleg hibázott a...

Itt valószínűleg hibázott a rendőrség?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy gondolom nem kellet volna mindjárt lelőni, első körben figyelmeztető lövést kellett volna leadni a lábába stb.


2019. júl. 15. 07:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha élet, testi épség a tét nem számít hogy orvosi segítség kellett e volna neki inkább. Akinek az a dolga hogy gondoskodjon róla, esetekben saját maga, annak kellett volna ezek előtt intézkedni hogy udeáug ne fajulhasson el.

Ha életre tör, nem lehet mérlegelni, az indok nem számít.

2019. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyereked feleséged férjed édesanyád felé csapkodott volna akkor te lőttél volna?

Ha nem lőnek egyikük meghal ártatlanul.

Ez az ember nem ártatlanul halt meg.

Igen szomorú hogy elhunyt de a rendőrök nem poénból lőttek. Az életüket védték.

2019. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Lefelejtettem hogy a helyszínen lévő mentős azt irta hogy megmentették az életét a rendőrök. Szóval már rájuk is rájuk támadt

2019. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Mentő akarta elvinni.... pszichésen beteg volt az ember, nem tehetett erről a viselkedésről, inkább orvosi segítség kellett volna neki mint golyó"


A mentők képtelenek voltak elvinni, mert agresszív volt. Ezért kérték a rendőrök segítségét. Akiket meg gyilkosság szándékával megtámadott (vagy minek neveznéd a karddal a fejre mért ütést?????????). Mit kellett volna tenni? Megvárni amíg lekaszabol néhány rendőrt? Lábon lőni? ÉS KI MENT VOLNA ODA HOZZÁ UTÁNA?

Szerintem teljesen arányos volt a rendőrök fellépése a támadóval szemben.

2019. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, ez nem a Max Payne, hogy középső egérgombbal bekapcsol a bullet time.
2019. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
83%
Én már az elején tarkón lőttem volna, felszólítás nélkül.
2019. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
20%
Meg ne gyere Amerikával, mert ott ha egy fekete akár csak rágondol egy kardra intézkedés közben máris szitává lövik.
2019. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
41%

"Meg ne gyere Amerikával, mert ott ha egy fekete akár csak rágondol egy kardra intézkedés közben máris szitává lövik."


Mondjuk Abda... Elmebeteg... Gyilkos szándékkal... Lehet, hogy előítéletes vagyok, de ez a "mi feketénk" lehetett...

2019. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
20%

Két további cikk az ügyről:

[link]


[link]


Egy két megjegyzés:

"A baj az volt, hogy a férfi nem ismerte be a betegségét, és nem szedte a gyógyszereit"


Ami egy komoly hiba, de egy olyan világban, ahol a szomszédnak csak ennyi megjegyezni valója van:


"Cseh azt meséli, régóta látta a férfin, hogy nem százas. „Hiába köszöntem neki, nem válaszolt. Nagyon zárkózott volt.” "


A mentális betegségekkel kapcsolatos stigma lerombolása mindannyiunk érdeke, ha nem akarjuk, hogy az ilyen esetek ismétlődjenek. Ez a 30 éves férfi lehet, hogy zárkózott volt, de nem egy vákuumban élt, hanem egy olyan világban, ahol mentális betegnek lenni, különösen férfiként szégyellni való.


"Vizsgálják a rendőri fellépés jogszerűségét"


Egy jogállamban a hatalom gyakorlóit mindig kérdőre kell vonni, hogyan használják a rájuk ruházott hatalmat. Ha helyesen jártak el, akkor sem lehet ezt automatikusan feltételezni. Az ellenőrizetlen hatalommal vissza fognak élni. Akinek ezzel baja van, az remélem sosem találja magát egy rendőr pisztolyának a rossz végén.

2019. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!