Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az normális ha egy 21 éves...

Az normális ha egy 21 éves rendőr nonstop szekáll egy 22 éves lányt, hogy küldjön neki ilyen olyan meztelen képeket? És zsarolja?

Figyelt kérdés

A fiatalok miért így próbálnak csajozni ? Ha bejön neki a csaj miért nem udvarol neki ? És nem érti meg, hogy a csaj nem szeretne képet kuldeni . Elég furcsán mutatja ki a srác hogy odavan a csajért. A csaj nem akarja feljelenteni zaklatás miatt mert úgyis a srác jönne ki jobban mivel rendőr. És akár ártatlanul börtönbe juttathatja a csajt

Rendőrök válaszoljanak elsősorban !

Nagyon köszönöm előre is


2019. júl. 16. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"A csaj nem akarja feljelenteni zaklatás miatt mert úgyis a srác jönne ki jobban mivel rendőr. És akár ártatlanul börtönbe juttathatja a csajt"


Ez egy nagy baromság. Hány éves vagy 12?

A törvény a rendőrökre is vonatkozik.

Ha hitelt érdemlően tudja bizonyítani hogy a srác zaklatja, akkor kivágják a rendőrségtől és nem kis büntetést is kaphat érte.

2019. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
"Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetve mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."
2019. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én srác vagyok és 18 éves, a csaj meg 22 . Már azóta beszéltem vele és úgy döntött , hogy mégis tesz feljelentést:) fenyegette is a srác
2019. júl. 16. 15:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég hozzá hogy a srác örökké elköszönhessen a rendőri hivatástól.
2019. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Mitképzelsz magadról kérdező?

Jól beetetted hogy tegyen feljelentést, közben semmi nem lesz belőle mert nem bűncselekmény.

Facebookon nem lehet zaklatást elkövetni mert minden eszköze megvan az embernek hogy a másikat ignorálja.

Gratulálok, hogy feleslegesen elküldted szerencsétlen lányt, most magadat is belevontad ebbe.

2019. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, jól tettem , hogy elküldtem, és hidd el, meglesz az eredménye :) a Noémi szempontjából jó értelemben. Noémi az a hölgy , akit zaklat a srác.
2019. júl. 21. 12:23
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Álmodj királylány :)
2019. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem álmodok, a csaj volt már rendőrségen , feljelentette a kölköt, és 1 évre minimum lecsukják mert több ember tanúskodott ellene és őket is zaklatta, köztük kiskorúakat is
2019. júl. 22. 08:16
 9/15 A kérdező kommentje:
Az is simán lehet , hogy több évet kap
2019. júl. 22. 08:17
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

Senkit nem érdekel ki mit tanuskodik :D

Ezzel így vádra se kerül. Meg amit te itt állítasz amúgyis rágalmazás.

2019. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!