Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy anyám meztelenke...

Normális hogy anyám meztelenkedik?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért kell mindig odajönnie, ahol én vagyok, és ilyenkor nem öltözik gyorsan, hanem akár percekig ott lófrál.

2018. szept. 24. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És te fiú vagy vagy lány?
2018. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Fiú
2018. szept. 24. 13:14
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Mit szépítsük, egyszerűen perverz.
2018. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk nem volt "divat" a meztelenkedés. Szóval nekem nem normális, engem zavarna. De pl van olyan ismerősöm akinél ez teljesen normális.
2018. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

"És te fiú vagy vagy lány?"


Nem mindegy?

A kedves mama ne a gyerekén élje ki a magamutogatási (ferde) hajlamait!

Egy férfit ugyanezért lecsuknának.

2018. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

szerintem nincs vele baj.

Otthon van!

Azt csinál amit akar.

+ ő úgy tudja hogy nem is zavar vele senkit... :)

2018. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Ezek a meztelenkedős kérdések...
2018. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%

Gondolom nem ez az első hogy csinálja,2 belőle jöttél ki nem fordítva ha nem is emlékszel rá sokszor láthattad pl félmeztelen akkor nem zavart - természetes volt,3 az ő háza nem a tied nem szabhatod meg mit csináljon,mellesleg ha így érzi jól magát téged mit zavar?

Az szerinted normális ha valaki családostul megy nudista strandra pl? Sokan csinálják..

2018. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Azért az rohadtul gusztustalan, ha egy nő a serdülő fia előtt teszi közszemlére a lelógó csö cseit és -vecsési káposztára emlékeztető- lestrapált genetáliáit!
2018. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha csinos is gáz. Pfuj...Èn a 12 éves mostohafiam előtt se öltözöm- sőt ha ő teszi ezt is bezavarom a szobába. ( főleg,h más is volt ott)Tanulja meg pucéran nem láthat mindenki. Okè véletlen alkalmak lehetnek családon belül. De így..direktbe?😑 Mostohalányom bejött a fürdőbe mikor fehérneműben voltam- mondtam,csukja be az ajtót. "Igen,Tomi ne lásson. Meg apa se. Fiúk nem láthatnak lányokat meztelenül. " Ez az apa sem..ez annyira cuki volt. 😀
2018. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!