Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik a marihuána legalizálását...

Akik a marihuána legalizálását támogatjátok, a szabad (abb) fegyvertartást is támogatjátok?

Figyelt kérdés
Ha valaki nagyon akar, úgyis hozzájut. És akkor legalább ne csak a bűnözők jussanak hozzá, és ne a maffiát gazdagítsák a marihuána vagy fegyver vásárlásával, nem? Sőt, a tiltott gyümölcs amúgy is édesebb. Meg amúgy is kezeljen minket felnőttként az állam, vagy ne?
2019. júl. 30. 10:46
1 2 3
 1/25 ConnectCare ***** válasza:
100%

Annyiban azért van különbség, hogy a marihuána a fogyasztót károsítja (ha, egyáltalán), a fegyver meg azt, akit a tulaja lelő vele.


A fegyvertartás támogathatóságánál egyébként szerintem lényeges szempont, hogy az állami rendvédelmi szervek mennyire hatékonyak, számíthatok-e arra, hogy támadás esetén a rendőrség megvéd, vagy nekem kell gondoskodnom védelemről. Most, hogy az ország egyes területein időnként egy fél megyére jut egy képzett járőr, egyre inkább méltányolható lehet, ha valaki felveti, hogy biztosítani szeretné a saját védelmét.

2019. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem.
2019. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennél hülyébb kérdést még nem láttam. Mi köze a kettőnek egymáshoz? Az egyik maximum butít hosszútávon a másik viszont közveszélyt okoz, pláne egy ilyen idegbeteg társadalomban mint a miénk.
2019. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem oldaná meg a bajt csak fokozná
2019. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlítsd össze USA és Japán fegyveresen elkövetett rablás,emberölés statisztikáját.Vond le a következtetést.


A fűnek meg semmi köze ehhez szerintem.Szívja aki akarja,csak ne üljön volán mögé,vagy ne operáljon a hatása alatt.

2019. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen NEM. Nincs köze a kettőnek egymáshoz ahogy már előttem is mondták a fegyverrel közveszélyt okozol, a marihuánával maximum túladagolod önmagad.


Mellesleg a marihuána legalizálása annyiban jó a társadalomnak, hogy ez csökkenti a fekete piacot és visszaszorítja a bűnözést.

Aki szívja az most is megveszi bizonyos dealerektől feketén, ha megvehetné biztonságosan a dohányboltban nem lenne később konfliktusa a dealerekkel, és nem utolsó sorban mivel adóznának utána mindenki jobban járna.

2019. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%

Ma 11:18

Tipikus példája a magyar-drog viszonynak, marihuána túladagolás xd ilyet még a tévé káttű se kamuzott xd hát kiégtem... Olvass már utána mielőtt hülyeségeket ugatsz :D

2019. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
#7, jó bevallom nem értek a drogokhoz de a hozzászólásom inkább az ok-okozatra irányul.
2019. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne szabadkozzál mert nincs miért.

Mindent még a legegészségesebb dolgot is túl lehet adagolni ami azt jelenti hogy lehet annyit fogyasztani belőle hogy káros hatásai lesznek.

Pl. meg van ez határozva vízre is.

Így ha nem is a klasszikus túladagolás mint heroinnál hanem túlfogyasztás. Overdose nem csak lóban van : D

2019. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kést kardot kisbaltát most is vehetsz, legálisan viheted magaddal. Azzal is jól lehet gyilkolni, de csak részegen.
2019. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!