Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hónapokig nem tudok bemenni a...

Hónapokig nem tudok bemenni a kocsimmal a garázsomba, mert a szigetelést végző kivitelező beállványozta a bejáratot. Mi tehetek, ha ehhez nem adtam a hozzájárulásomat?

Figyelt kérdés

Most az utcán áll a többmilliós autóm.

Ki fizeti a káromat, ha esetleg feltörik, vagy ami valószínűbb: ráborul egy fa, vagy elveri a jégeső?

Ha bérelek máshol egy garázst erre az időre, a kivitelezőt kötelezhetem ennek megtérítésére?



2019. aug. 6. 18:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

1. Nem tart hónapokig a szigetelés.

2. Nem fog rádőlni semmi a kocsidra.

3. A kocsit bent hagyhattad volna a biztonságos garázsban, a te döntésed volt, hogy kihozod, így a fellősség is a tied.

2019. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
Ne állj fa alá és takard le ponyvával, ha esne az idő. Probléma megoldva
2019. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%

Most az utcán áll a többmilliós autóm.


Mecsoda kár panelpista. Munkahelyen is van garázsa a többmilliós prüttyögőnek? Kárt meg a casco fizeti amúgy.

2019. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

# 1/3


Tízemeletes panelkát sokáig simogatnak ám.

2019. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

“1. Nem tart hónapokig a szigetelés.”

Tavaly októbertől idén júliusig tartott a ház szigetelés nálunk 3 emeletes a házunk, 4 hónapig volt az állvány az ablakom alatt

2019. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
6 évig tartózkodtam Németországban. 6 évig állt csillaggarázsban a többmilliós autóm. És? Az csak egy tárgy. Nem ér annyit, mint a lelki békéd.
2019. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%

A kivitelezővelj beszélj. Ez egy érthető probléma amit a melósai szúrtak el. Normalisan elnondod neki,kiküldi az embereit és kijjebb rakják az álványt.

De ez,hogy nem is beszélsz vele de már köteleznéd erre arra? Mi vagy te bu zi?

Először elmondod neki mi van.

Ha nem változtat újra talalkoztok,pofánba szod és ismét megkéred.

Ha ez sem hat akkor az önkormányzatnál beszélsz az illetékessel hogy intézkedjen.

2019. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Először is megkeresed a munkavezetőt, elmondod neki mi van, de nem ilyen bunkó proli stílusban, ahogy ideírtad.
2019. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

1, a szigetelés ismertetésekor szó sem volt arról, hogy a garázst lezárják

2, az állványozás megkezdése előtt telefonon, majd személyesen is kértem az építésvezetőt, hogy biztosítsák a ki-be járást

3, mire hazaértem már álltak az állványok, "természetesen" az egyik beállítva a bejárat elé

4, azért írtam a kérdést a jogi kategóriába, mert ez innentől kezdve ebbe a kategóriába tartozik

5, mertem remélni, hogy ezt a kategóriát a bugrisok nem látogatják - tévedtem...

2019. aug. 7. 00:55
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is lesz, leírhatnád majd, hogy mi történt.
2019. aug. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!