Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem lehet aludni a sziget...

Nem lehet aludni a sziget fesztivál arcátlanul hangos zenebonája miatt, megoldás?

Figyelt kérdés

nem, nincs füldugóm.


Lehet kártérítést követelni, ha valaki amiatt veszíti el a munkáját, mert fáradtam jelent meg a munkahelyén, alulteljesített és kirúgták?


2019. aug. 8. 02:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem lehet kártérítést követelni.
2019. aug. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem a problémád, én tökéletesen alszom.
2019. aug. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
18%
A liberálisok ezt is tönkretették.
2019. aug. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%

Sokszor mérik a zajt.

Ez a kompromisszum született.

Ha ennyire visszafog a munkában, vegyél ki szabadságot.

2019. aug. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
Van egy eladó aknavetőm, még az oroszoktól vettem mikor vonultak ki, privátban megbótolhatjuk. Ezzel odaperkelsz nekik garantáltan csend lesz.
2019. aug. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%
Ha úgy sem tudsz aludni, menj ki te is bulizni.
2019. aug. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
39%
Nincs megoldás. Akinek pénze van, annak mindent lehet. Mit gondolsz, hogy jött ki az, hogy határérték alatt van a hangerő?
2019. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%
Csukd be az ablakot, és szükség szerint vegyél füldugót, és vagy altatót. Ha nem tudsz tőle aludni, akkor egyébként is valószínű, hogy veled van a baj, nem a zene hangosságával. Írom ezt úgy, hogy engem egy analóg óra kattogása is zavarni tud az elalvásban, de nem fogom rá, hogy az túl hangos.
2019. aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Aláírásgyűjtés vagy kiverni a patáliát valami betelefonálós műsorban. Egy csoportos próbaper is érdekes lenne. Valahol lennie kell amúgy egy ilyen fesztiválnak de megoldható lenne a hangos zene úgy, hogy másokat ne zavarjon. Általában nem a hangosság a zavaró, attól aludni is lehet, hanem a mélyek, az az ütemes dübdüb, a rezonálás az amit igazából tényleg nem sikerül valamiért tolerálni. Ezt pedig bőven lehetne csökkenteni úgy, hogy a koncertélmény a résztvevők számára még mindig tökéletes legyen. De a bulik szervezői mindig úgy gondolják szar lesz a buli és jövőre elesnek a pénzüktől ha nem ér el a vibráció a szomszéd megyéig. Szóval szerintem ne a hangerőn panaszkodjatok a hatóságnak hanem ebben követeljétek a változtatást és ebben még akár sikerrel is járhatnak a lakók.
2019. aug. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ez nem az én problémám egyedül, hanem negyed Budapest problémája.
2019. aug. 8. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!