Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megütöttem édesanyám csávóját...

Megütöttem édesanyám csávóját lehet bajom?

Figyelt kérdés
röviden a lényeg , alkoholistak mindketten , barátnőmmel hallottuk ,hogy üvöltöznek egymással , kimentem bezártam az ajtót , fickó kijöttem ,mondogatott valamit már nem emlékszem pontosan aztan rakerdeztem ,hogy mivan erre megfogta a torkom ket kezzel eleg erősen ellöktem magamtól felemelte a kezét már próbált ütni én bevertem neki egyet, ez önvédelem igaz? elsőnek ő fogta meg a torkom

#verekedés #erőszak #alkoholista #családon belülierőszak
2019. aug. 18. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Én rendőrt is hívtam volna rá.

De jol tetted

2019. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz bajod, ilyenek nem fognak rendőrt hívni.. jól tetted hogy nem hagytad magad.
2019. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ideges vagyok tegnap történt , itt vagyok 21 évesen és nem akarok bajt , erőszakot is utálom , de azért határok is vannak
2019. aug. 18. 17:16
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Semmi bajod sem lesz.

Úgysem jelent fel.


Volt orvosnál?

2019. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem volt, nem is fog menni ma mentem ki azt ott lovoldozott targyakra a légpuskával , hihetetlen , már keresünk albérletet
2019. aug. 18. 17:25
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha így történt, ahogy leírtad, ez egyértelműen jogos védelemnek minősül. Még csak a szükséges mértéket sem lépted túl, hiszen te is puszta kézzel ütöttél vissza, és csak akkor, amikor ő már ütni próbált.
2019. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem lesz baj!

Azért anyud is fura, hogy őt választja helyetted..

2019. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb lépjetek le, most ne nagyon válogassatok az albik között, legközelebb lehet, hogy a légpuskát fogja rád...
2019. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jól tetted. Ne foglalkozz vele.

Lehet, hogy nem is emlékszik rá.

2019. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jogos önvédelem. Senki sem fog elővenni, ha megvédted magad egy részeg baromtól.
2019. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!