Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Illegális-e, ha az "apa"...

Illegális-e, ha az "apa" ámokfutása a volt családjával kamerával titokban felvételre kerül?

Figyelt kérdés
Sajnos jelenleg még közös ingatlanban élnek együtt a felek.

2019. aug. 21. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2019. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És mit lehet tenni, hogyha az ember fél, hogy tettlegességig fajul a helyzet? Lehet szólni a rendőrségnek? Van értelme? Nem tudok már kihez fordulni, már dolgozni is félek elmenni, mert rettegek attól, mit művel itthon távollétemben.
2019. aug. 21. 11:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Látszik rajta hogy mentálisan megrokkant. Paranoiássá vált. Folyamatosan hallgatózik és ha hall valami foszlányt már elkezd kombinálni és olyan dolgokról üvölt, amik el sem hangzottak. Következő pillanatban meg jön, hogy megy egy film a tv-ben. Tegnap szerintem pánikrohamom lett mert ütöttem magamat és téptem a hajam miközben ordítva mocskolódott és le akart közben ütni. Nem tudom mi akadályozta meg, hogy nem ütött. Ez utóbbi sajnos (vagy miattam nem sajnos, mert rendkívül szánalmasnak érzem magamat hogy ilyeneket kihoz belőlem) nem lettek levideózva.
2019. aug. 21. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Fel kell jelenteni.
2019. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Molyember ***** válasza:
39%
Elköltözöl. Cicomázhatod a szart, mindenki ezt szokta csinálni, de még senkinek sem hozott eredményt sem a videó, sem a rendőrség, sem semmi. Költözöl, és soha vissza sem nézel, vagy előbb-utóbb bekerültök a hírekbe.
2019. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az. Hogy vagy költöznénk vagy megvennénk a tulajdonrészét. Az miatt műveli ezt ennyire durván. Eddig se volt piskóta, de amint ez szóba került, azóta elszabadult a pokol.
2019. aug. 21. 12:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert mi lesz vele, ha mi elmegyünk magába hal meg meg hasonlókat beszél. Valamint ha kivásároljuk a tulajdonrészét akkor hajléktalanná válik stb. Egyik pillanatban még hajlandó lenne elfogadni a pénzt, másik pillanatban már azzal jön mi lesz vele ha magában lesz.
2019. aug. 21. 12:45
 8/8 Molyember ***** válasza:
Ez ilyen. Ti meg vagy engedtek a manipulációnak, és tépheted a hajad tovább, vagy éltek normálisan, ez a ti döntésetek. Ha van férfi a közelben, akkor ő esetleg egy nevelő célzatú pofont elhelyezhet ilyenkor faterod arcán, hátha megnyugszik.
2019. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!