Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meg lehet szülni egy gyereket...

Meg lehet szülni egy gyereket titokban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kórházon kívül, mindenki tudta nélkül. Milyen retorzió jár ezért?

2019. jan. 20. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani. De ha nem papíroztok semmit annak később lehetnek következményei.
2019. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Ott szülöd meg, ahol rádjön a szülés, ez még nem törvénysértés.

Ha utána elviszed egy inkubátorba, akkor törvényesen jártál el, soha senki nem fog keresni.

Viszont ha ezt nem teszed, hanem az életére törsz a babának, akkor emberölésért mész a börtönbe, mert ez a mai DNS-es világban mindig kiderül.

2019. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Simán kirakhatod bármelyik inkubátorba a gyereket.

De erősen javaslom, hogy inkább járj orvoshoz és vagy hagyd a kórházban vagy nyilt örökbefogadással add örökbe. Mindkettőtök egészségének jobb vagy 12. hétig abortuszra is lehetöséged van

2019. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem jár gyes, ha nem mész orvoshoz
2019. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor van gáz, ha komplikáció lép fel, nagyon vérzel, vagy nyomásra nem jön ki a méhlepény, és mindenképp orvoshoz kell menni, ha nem akarsz meghalni. Akkor úgyis látni fogják, hogy itt szülés volt, és keresni fogják a gyereket.
2019. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 momoka 2002 válasza:
Nem irtad az okot en csak a kerdesedre valaszolnek. Sajat es a baba testi epseget es egeszseget kockaztatod. Ha nincs ott veled valaki aki segit. Legalabb ennyit tegyel meg a komplikaciok elkerulese vegett. Persze igy is megoldhatod "titokban" bar nem tudom mit ertesz ez alatt. En segitseget kernek a helyedben.
2019. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1 férfi vagyok


2 úgy értettem, hogy fel lehet-e nevelni a mai világban egy gyereket úgy, hogy "nem létezik"? Tehát semmi papírja nincs, én tanítom stb..


3 nem tervezek gyereket

2019. jan. 21. 12:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Sosem viszed orvoshoz? Nem lesz bizonyítványa, jogosítványa, munkahelye, lakása, öröksége?

És még tudnék millió dolgot írni, de nem érek rá.

2019. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha nincs komplikáció szülés alatt és után, akkor titokban tartható abban a pár hónapban (éveket nem merek írni), amíg él.
2019. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kötelező oltások, khm......
2019. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!