Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sért az valamilyen törvényt,...

Sért az valamilyen törvényt, szabályt, ha olyan náci egyenruhában megyek az utcán. Amiről el van távolítva minden jelzés, de a stílusáról felismerhetően náci egyenruha?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 17:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
59%
Csak a jelet tilos hordani, ha hordod is elvileg birsagolnak. Kerdesedre a valasz -> lehet, legfeljebb az emberek szemre hanyasat kapod cserebe #telo
2019. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
33%
Nem, de kirúgnak az állásodból.
2019. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
65%
Nem sért csak jóízlést.
2019. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
48%
Nem, én már láttam fiatal srácot Waffen SS-es egyenruhában, mindenféle jel és hasonlók nélkül.
2019. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
Nem, csak azt gondolják, hogy homoszexuális vagy, de ezért már egyre kevésbé ítélkeznek.
2019. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Molyember ***** válasza:
54%
Nem érné meg, mert rohadt drága egy ilyen egyenruha, te meg biztosan kapnál valakitől egy akkora taslit, hogy összetaknyoznád az egészet.
2019. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 szonata ***** válasza:
49%
Nem, de képviselnél egy olyan rendszert, mely az rádtekintőkben ellenérzést váltana ki és joggal. A történelmünk sötét, fájdalmas részével nem szabad játszani. Vérmérséklettől függően még meg is verhetnének. Valószínű fiatal vagy és ebből adódóan meggondolatlan. Ne játsz a tűzzel, még gondolati szinten sem. Olvass történelmet, nézz hiteles feldolgozásokat és képzeld magad abba a világba, milyen világ volt az. Örülj, hogy nem voltál részese - én sem - soha többé nácizmus.
2019. szept. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
aki megverne az jobban képviselné ezt a rendszert, ráadásul a gyakorlatban. Valakit a származása miatt megverni, az hasonló, mintha az öltözéke miatt vernék meg.
2019. szept. 21. 10:14
 9/33 Molyember ***** válasza:
49%

Nem hasonló, mert a származásodról nem tehetsz, de arról igen, ha az öltözködéseddel közösséget vállalsz egy olyan retkes csapattal, mint a nácik. Még csak fel sem háborodhatsz, mert egy esetleges tökönrúgásnál csak azt kapnád, amit te is adnál másoknak.

Mielőtt félreértenéd, én magam nem bántanálak. Ha lehetőségem lenne rá, inkább csak beszélgetnék veled, megtanítanálak olvasni, gondolkodni, lányokkal ismerkedni, ugyanis biztos vagyok benne, hogy aki komoly vonzalmat érez a nácik iránt, az igazából nem tartja magát sokra, legtöbbször joggal. De ez kinőhető.

2019. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
49%
#9, ez nézőpont kérdése, én hamarabb operáltatnám át magam nővé, azaz hamarabb megváltoztatnám a "megváltoztathatatlant", minthogy külső nyomás hatására elfojtsam a saját véleményem. A legnagyobb gerinctelenség, hogy más embert azért vernek meg, mert más a véleménye. Ennél még az is jobb, ha azért vernek meg, mert magyar vagyok, de ezt a kommunisták nyilván nem értik meg, mivel az összes ugyanolyan takonygerincű, akik mindig azt mondják, amit a tömeg hallani akar.
2019. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!