Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik állatokat kínoznak,...

Akik állatokat kínoznak, miért nem kapnak életfogytiglant?

Figyelt kérdés
Meggyőződésem, hogy akik állatokat kínoznak vagy ölnek, azok pszichopaták és nem valók emberek közé, mert azok simán ölnének embert is. Ezeknek életfogytiglan lenne szükség. Mégis, miért nem ítélik őket életfogytiglanra, vagy még csak 10 évre se?
2019. szept. 7. 14:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Márpedig egy állat megölése is BŰNCSELEKMÉNY KELLENE hogy legyen, mert az állat is élőlény és az állat is ÉREZ!


Az ember is állat!!! Majomból fejlődtünk ki, mégis mi jogon vesszük el az állatok életét?!


Az állatok megevése most nem számít! Én csak csirkét meg disznót eszek, de az nem számít, mert azokat humánus módszerekkel ölik meg! Amugy meg ha lehet,e szintetikus hust ennék, ha már létezne a boltok polcain!!!


Lovat soha nem ennék!

2019. szept. 7. 17:40
 12/20 A kérdező kommentje:
A disznókat, csirkéket se kellene ölni, hanem helyette SZINTETIKUS HÚST kellene gyártani!!!!!
2019. szept. 7. 17:41
 13/20 A kérdező kommentje:

Ja, és primitív majmok lennénk a mai napig, ha földönkívüliek nem változtatták volna meg a dnsünket!


Kár, hogy így is primitív irányba fejlődtünk!!!!

2019. szept. 7. 17:42
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
A pszichpata itt csak te vagy, kérdező, ez elég nyilvánvaló. Gondolom saját magad is szívesen megölnél pár állatkínzót :)
2019. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Barackoshányás válasza:
Humánus? Hogy lehet valakit humánusan megölni? És van szintetikus hús. Igen, drágább, mint a sima, de ugye aki ennyire elítéli az állatok kínzását és megölését, kiad érte ennyit, ha hiányzik neki a hús íze. Egyébként semmi baj, csak akkor az elején közöld, hogy ez az egész csak a számodra cuki állatokra vonatkozik. Ahogy mondtad, az állatok is éreznek. Igen, a malacok is, de őket szarjuk le, hiszen nem tudnak ugatni
2019. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40%
Én szívesen megölném az állatkínzókat
2019. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy jó megölni a malacokat, DE humánusabban ÖLIK MEG ŐKET mint a rohadt állatkínzók!


Egy pillanat alatt végez velük az 500 volt feszültség!


És igen, JÓ LENNEa szntetikus hus, hogy ne kelljen megölni őket!


Tudod én amikor húst eszem, bennem IGENIS VAN ANNYI TISZTELET, hogy bocsánatot kérek az állattól, amiért feláldozta a testét nekem!

2019. szept. 7. 21:50
 18/20 Barackoshányás válasza:
91%
:D LOL, asszem nem akarod megérteni
2019. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert az sem kapott, aki embert lincselt!
2019. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
remélem a szúnyogot se csapod le ha a véred szívja
2020. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!