Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem lehet ezeket a Dark...

Miért nem lehet ezeket a Dark Webes beteg állatokat levadászni? Hol van a rendőrség?

Figyelt kérdés
Most néztem egy bemutató filmet youtube-on a dark webről és teljesen lesokkolt. Olyan gyomorforgató és aberált tartalmak vannak hogy elképesztő. Pl élő adásban emberek megkínzása, megölése, megalázása a legkülönfélébb bestiális módon. De ezeket a rendőrség miért hagyja? Ha jól tudom a dark web egy amerikai katonai fejlesztés, miért nem tudják ezeket a beteg állatokat levadászni akik ott oldalakat működtetnek?

2017. jún. 30. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Helló kérdező.

Melyik youtube oldal volt ez, akár privátban is átküldhetnéd, lehet ezt láttam én is.mert több ilyen összefoglaló videót csináltak már, hogy elrettentsék az embereket ettől a dark webes dologtól.

Sajnos sok ember ott éli ki magát, és nem az életben teljesít inkább és építi fel a saját szebb jövőjét.

2017. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2017. jún. 30. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Elsőnek én is erre gondoltam, mert régebben is erről láttam pár videót, ismerősöm mutatta.

Tényleg gusztustalan.

Amúgy a deep web egy részét már feltörték, de azóta történtek változtatások.

Mikor elkapták a selyemútat müködtető csávót, aki mindenféle gonosz dolgot árult az oldalán, akkor az amerikai fbi hekkerek segítségével tudott egy algoritmust írni ami egy hátsó ajtón keresztül tudott felhasználói adatokat szerezni, az amúgy nagyon jól titkosító hálózatról.

Így lett meg az ürge.

De azóta állítólag kiküszöbölték ezt a hibát, szintén másik hekkerek(hogy kik azt még találgatják), és ismét sok olyan ember használhatja ezt a korántsem jónak mondható webes felületet, aki nem éppen a társadalom mintapéldányai.

2017. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Mert ők olyanok,mint az egerek.Bújkálnak mindenhol,kis lyukakban elférkőznek.Nagyon elrejtett helyen vannak,senki nem tudja őket megtalálni.Akár még a szomszéd is lehet dark webes,csak hát ezt ugye senki nem tudná elképzelni róla.A hackerek is kb ilyenek.Elrejtőznek,és szerte-szét trollkodnak.A rendőrségnek nagyon nehéz munka őket megtaláni.Még a KGB se tudná őket megtalálni.
2017. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy technológia, se nem jó, se nem rossz. Attól függ mire használják. De ettől függetlenül is nap mint nap előfordulnak gyilkosságok, a rendőrségen pedig még mindig nem médiumok dolgoznak, hogy kitalálják épp kit és hol akarnak megölni. (arról nem is beszélve, ha pl. megosztok valami régebbi ismeretlen horror egy adott jelenetét, valószínűleg senki se jön rá, hogy kamu)
2017. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dark Web ugyanúgy része a bűnözők-rendőrség párharcnak, mint a csempészet, fegyverkereskedelem és még lehet sorolni. Itt van például az Anonymous csoport akikről nem igazán lehet tudni, hogy kik. Amúgy én fogadni mernék rá, hogy ezt az oldalt országok kormányai is használják egyes dolgok nem hivatalos rendezésére.
2017. júl. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a dark web nem úgy működik hogy lekéred az IP címét is puszi, 1000+1 program létezik hogyan rejtsd el a kilétedet ilyen helyeken és szerinted aki ukrán 6 éves kislányokat ad el majd pont erre nem fog figyelni?
2017. júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!