Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Aki 2 éve felvette a csokkot...

Aki 2 éve felvette a csokkot most felveheti a falusi csókkot is?

Figyelt kérdés
Vidéken lakunk, 2 éve vásárolt ingatlannál már felettük. Most hallottam, hogy ezt is fellehet venni. Komolyan lehet a 2t?

2019. szept. 8. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mindentudó99 ***** válasza:
Ha jól tudom igen de lehet hogy lesz levonandó összeg mert már igényeltetek egyszer kedvezményt.
2019. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Vedd csak fel, a dolgozó magyar állampolgárok sok szeretettel küldik neked az ingyenlakást!
2019. szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mindentudó99 ***** válasza:
68%
#3 Vedd igénybe te is és nem kell irigykedned
2019. szept. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2 gyerekünk van, én és a párom is dolgozunk, nem ingyen élő.... Vagyunk. Ha van ilyen lehetőség miért ne éljek vele?
2019. szept. 9. 06:28
 6/9 mindentudó99 ***** válasza:
Élj vele. Ne foglalkozz ezekkel az irigy emberekkel. De jobb ha besétàlsz egy bankba. Ott tudnak pontos tájékoztatást adni. Mint írtam lehet levonnak valamit belőle mert már vettetek igénybe támogatást. Járj utáma. Használd ki.
2019. szept. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, fel.
2019. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Semmi irigység nincs bennem. Egyszerűen csak örülök, hogy hozzájárulhatok a kedvezményes házadhoz, míg én, mivel nem pottyantottam ki a diktatúrába gyereket, nem.
2019. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mindentudó99 ***** válasza:
Észak Kórea? Szökj át délre.
2019. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!