Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha nincs a családfámban olyan...

Ha nincs a családfámban olyan név, amit el tudnék fogadni magam (é) nak, milyen vezetéknevet lehet választani, amit az anyakönyvvezetőnél el is fogadnak?

Figyelt kérdés
Sajnos csak utónevek listáját találtam. Biztos tucatneveket fogadnak el, de ami a Wikipediában van ehhez, azok numerológiailag nem felelnek meg, egyet kivéve: Kis, ami viszont családi okok miatt kizárandó; aki ért a számmisztikához, a 3-as számnak megfelelő vezetéknévre lenne szükségem.

2019. szept. 14. 18:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Mekkora az esélye pl. a Major-nak? A 100 leggyakoribb keresztnév közt van.
2019. szept. 14. 19:53
 2/3 A kérdező kommentje:
Major kilőve, 2.kerületi azt mondta.
2019. szept. 17. 10:24
 3/3 anonim válasza:
27%

Szerintem az ember leegyen büszke ara névre ait kapott a szülejétől…

Pl. az én esetemben az apám egy segg,de anagyapámat imádom,tehát nagyon is jó,hogy az Ő nevét viselem...de ez az én véleményem...és pont letojom a numerológiát,ez nálam érzelmi kérdés...

2019. szept. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!