Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Dédnagyanyám sváb vezetéknevét...

Dédnagyanyám sváb vezetéknevét felvehetem?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Valószínű igen. De elég bonyolult folyamat. Nálunk nagyszülő vezetéknevének felvétele volt, és be kellett szerzni mindenkiről a papírt. A lányának, és neki a 2 lányának, és a végén úgy vitték be mint születési nevet. (ugye házasságnál meg más esetekben beviszik hogy mi a születési név) Na itt ógy csinálták hogy a születésit is átírták.
2016. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Semmi bonyolult nincs benne. Ha elmúltál 18 éves egy 10.000 Ft-os illetékbélyeggel besétálsz az anyakönyvvezetőhöz és benyújtod a kérvényedet, amit 2-3 hónap alatt jóváhagynak, és mehetsz az új személyidért az okmányirodába. Akkor lenne bonyolult, ha Széchenyi, Kossuth stb. neveket akarnál felvenni.
2016. ápr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
2-es: már csináltad? Mert mi igen. Lehet tudod hogy működik elméletben, mi meg gyakorlatban. Ennyi
2016. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jabba.anka írta:

"En nem pontoztalak le. Talan nem kene anyazni. Se...fej!"


Erre én elnézést kértem, mivel hibáztam. Egyébként csak azt mondtam hogy őt pontozza le, nem mondtam semmi roszat az édesanyjáról. Bunkóság volt tőlem. Sőt aláírtam mint Butthead, jelezve hogy igaza van.



Erre a válasza:

"En vagyok a kommentelo de vadbarom"


Ugye milyen magas intelligenciára vall? Bár ezt a mondatot nem is értem igazán.

2016. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!